To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Rozmowy przez komórki będą droższe?

halohalo - Czw Lip 24, 2014 18:45
Temat postu: Rozmowy przez komórki będą droższe?
Koniec cenowej walki telekomów. Będzie drożej:

http://www.biztok.pl/bizn...e-drozej_a17025


Ostatnio sam się zastanawiałem kiedy to nastąpi...

kamila34 - Wto Sie 05, 2014 13:07

Mam wrażenie, że sieciom już w ogóle nie zależy na starych klientach. Jeśli są jakieś promocje - to zazwyczaj obejmują one nowych klientów. Z kolei przy przedłużaniu umowy to co proponują też nie zawsze jest korzystne. Piszę tu o Plus. Z tego co się orientuję - Orange ma więcej promocji na kartę.
kami - Wto Sie 12, 2014 13:12

Mysle ze zbyt duza jest konkurencja, zeby teraz ceny zaczely nagle rosnac....
jarek38 - Sob Sie 16, 2014 00:07

Nie wiem jakie ceny są w innych krajach ,ale moim zdaniem abonamenty w PL są bardzo tanie .ok 30 zł za no limit to nie jest drogo.
Ciekawe jakie ceny są w innych krajach??

oczywiście zaraz ktoś powie że w PL są niskie zarobki....tak tylko że operatorów to mało interesuje.oni chcą zarobić ....więc w cale bym się nie zdziwił ewentualnym wzrostom cen ,ale nie wiem czy to nastąpi....

Pamiętacie?rok czy dwa temu były artykuły w prasie zwiastujące koniec tanict telefonów -za 1 zł w abonamencie.I co??? no i nic!.Dalej są telefony za 1 zł .
Nawet np play który zawsze "szedł" w sprzedaż "only sim' MA TELEFONY ZA 1 ZŁ.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group