To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Pizza przez internet

zuzia.gola - Pon Lip 21, 2014 11:23
Temat postu: Pizza przez internet
Czy zamawialiście kiedyś pizzę przez internet? Ja ostatnio tak i spróbowałam. Zamawia się szybko i bezproblemowo. Zapłacić można przelewem, kartą, albo gotówką, do tego pizza szybko pojawia się w domu - w zależności od odległości od restauracji. Ja zamawiałam akurat o 22:00 i przywieźli po 30 minutach:) A wy wolicie tradycyjne sposoby na zamawianie czy idziecie z duchem czasu?
jarek38 - Wto Lip 22, 2014 09:27

Ja zwykle zamawiam telefonicznie,płace gotówką przy odbiorze.
Piccerie (2) mam dość niedaleko więc dowóz gratis.

Anonymous - Pon Sie 04, 2014 11:10

Niestety większość dobrych lokali tego typu, nie wdraża jeszcze takich rozwiązań. To bardzo kosztowne, dobra pizzeria nie narzeka na brak tradycyjnych klientów. To dopiero melodia przyszłości te wszystkie systemy do zamawiania online.
Anonymous - Pią Wrz 26, 2014 14:56

ja nawet wczoraj zamawiałem. ciekawa opcja bo można użyć często jakiegoś kuponu rabatowego
lego40 - Pią Wrz 26, 2014 17:01

A ja właśnie przez telefon :cool:
telemaniak83 - Sob Paź 04, 2014 21:29

ja również tradycyjnie :cool:
lego40 - Wto Paź 14, 2014 23:40

O i dzis ponownie przez telefon :wink: :lol:
raul321 - Śro Paź 29, 2014 13:39

Ja zazwyczaj zamawiałem przez telefon aż do momentu kiedy spróbowałem przez internet. O wiele wygodniejsza jest to opcja i najważniejsze, że można płacić przelewem internetowym... (nie ma później problemu z wydaniem reszty, gdyż często się zdarza że dostawcy twierdzą, że nie mają wydać i pojawia się problem). Fajnie też, że portale oferujące takie usługi mają jeszcze wiele ciekawych opcji na swoich stronach. Można wybrać najciekawszą ofertę pizzeri w pobliżu, a z mojej obserwacji wynika, że coraz więcej restauracji zaczyna internetową sprzedaż, baza pizzeri się powiększa i jest z czego wybierać. Dodatkowo oferują dodatkowe rabaty na pizze, zbieranie punktów za zamówienia i czerpanie z nich profitów. :) Jak pizza to teraz tylko przez internet! :)
halohalo - Czw Paź 30, 2014 13:23

Ja tam wole zawsze dac koncoweczke - zlotoweczke temu ktory do mnie pizze przywozi :cool
hultaj99 - Sob Lis 29, 2014 11:07

Ja mam do tego appkę- Pizza portal.
Zależy gdzie mieszkacie. W większych miastach się sprawdza.

lego40 - Pon Gru 08, 2014 17:08

hultaj99 napisał/a:
Ja mam do tego appkę- Pizza portal.
Zależy gdzie mieszkacie. W większych miastach się sprawdza.


pod jakim wzgledem sie sprawdza?

brukselka - Pon Mar 16, 2015 19:52

ja zazwyczaj przez telefon, albo jem na miejscu...
Malceks - Pią Mar 27, 2015 06:49

Wszyscy chcą teraz wprowadzać opcje przez interet, bo odpada obsluga kilenta, u mnei w miescie (Olsztyn) jest pizzeria która tylko obsluguje przez internet i telefonicznie.
aleksander - Wto Kwi 28, 2015 14:45

W moim mieście jest tylko pizza na tel ;)
gooonzooo - Pon Maj 04, 2015 22:54

U mnie lepsza ta na telefon ;-) :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group