To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Smartfon do 500 zł - konsultacja

Dracarys - Śro Lut 26, 2014 21:40
Temat postu: Smartfon do 500 zł - konsultacja
Witam!

Mam w planach zakup smartfona. Jak w temacie - do 500 zł, możliwie najlepszy.
To co mnie szczególnie interesuje w owym smartfonie:
- korzystanie z Aero2,
- zdjęcia w jakości wystarczającej do odczytania tekstu (np. z zapisanej kartce A4). Fajnie gdyby miał lampę błyskową,
- wielkość wyświetlacza umożliwiająca w miarę komfortowe korzystanie,
- bateria - satysfakcjonujące będzie, jeśli wytrzyma przynajmniej cały dzień bez ładowania (przy umiarkowanym korzystaniu),
- wi-fi
- no i inne dodatkowe funkcje, takie jak dzwonienie, smsy, mmsy ;)
- generalnie żeby chodził płynnie, aby można było pograć czasem w jakąś gierkę, włączyć sobie film w podróży, posłuchać muzyki, etc.

To co wpadło mi w oko, to:
Pentagram Monster P430-1,
Lenovo A820,
ZTE Grand V970,
Overmax Vertis 01 Plus.

Ten ostatni nieco wykracza poza planowany budżet (o ~30 PLN), ale jeśli naprawdę byłoby warto to coś dołożę. Jednak staram się zmieścić w 500 zł.

Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi, który byłby możliwie najlepszy w tej cenie spośród powyższych bądź może jakieś inne jeszcze mogłyby wchodzić w grę. Wielkie dzięki z góry za pomoc "niedoświadczonej koleżance" i pozdrawiam ;)

jarek38 - Śro Lut 26, 2014 22:57

Używam "staroci" pttyt. ACE 2 i jestem bardzo zadowolony.
Posiada chyba wszystkie funcie które wymieniłaś oprócz działania z aero 2

Fotki robi całkiem niezłe,da rade odczytać text ,fotke da rady powiększać .aparat ma lampe błyskową.

Wyświetlacz dość duży.

Bateria w trybie 2g działa ok 4 doby.trybu 3g nie używam ale dzień raczej da rade.

wifi ma

Oczywiście da rade dzwonić ,odbierać rozmowy ,słać smsy,mmsy a nawet maile(kamerka z przodu jest więc pewnie i wideo rozmowy idą)

chodzi płynnie ,nie tnie idzie oglądać (i kręcić) filmy ,słuchać muzyki, gry jakieś w nim są ale nie używam więc nie wiem czy idą ;)
Ogólnie prosty smartphone za małe pieniądze,Polecam.

Dracarys - Śro Lut 26, 2014 23:13

Dzięki za szczegółowy opis, ale jednak zależy mi, żeby można było korzystać z Aero2, w zasadzie jest to mój podstawowy priorytet ;)
Muszę przyznać, że strasznie mnie korci ten Overmax Vertis 01 Plus, ale nie jestem jeszcze pewna co do jakości tego smartfona - jest trochę opinii pozytywnych i negatywnych. Ostatecznie z Lenovo i ZTE bym zrezygnowała, bo na allegro jest tylko opcja dostawy z Chin itp, a z tym może być różnie...

Emelde_pl - Pon Mar 03, 2014 17:26

Sprawdź też ZTE Grand V970 chociaż tak szczerze mówiąc to można wybrać lepiej,szkoda ze tylko tych kilka modeli bierzesz pod uwagę. Aero2 to warunek konieczny?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group