To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dyskusja ogólna - Mamy sieć wolniejszą niż reszta Europy

gochaklich - Wto Gru 03, 2013 12:32
Temat postu: Mamy sieć wolniejszą niż reszta Europy
Polecam artykuł http://tech.pb.pl/3455372...-reszta-europy. Nie spodziewałam się że jest tak źle.
Anonymous - Pią Gru 13, 2013 09:28

Do przewidzenia. Ceny też mieliśmy jeszcze niedawno najwyższe za wszystko, co związane z telefonami komórkowymi.
JakrekBak - Wto Gru 17, 2013 12:53

to jest Polska nie Europa :)
Jesteśmy tak naprawdę w d... za murzynami. Nikogo nie chcę tu obrażać taka jest po prostu prawda

jarek38 - Wto Gru 17, 2013 19:33

Ja uważam że jest to po trochu nasza wina,nas klientów ,bo to my wybieramy najtańsze rozwiązania ,najtańszy internet (niekoniecznie najszybszy) ,najtańsze abonamenty.....
dla większości klientów liczy sie cena . to my chcemy byle jaki internet z lejkiem do komórki itd......

bonasforza13 - Pon Sty 20, 2014 19:10

Może nowy strategia Polska Cyfrowa coś zmieni. Do 2022 każdy ma mieć internet szerokopasmowy...
komorka - Czw Sty 23, 2014 16:02

Mnie to w ogóle nie dziwi. Zresztą ten co był za granicą ten wie..
nobodyisperfect - Czw Lut 13, 2014 20:47

Może mamy najwolniejszy, ale przynajmniej większość ma do niego dostęp. W innych krajach na wioskach nie ma mowy o internecie. U nas nawet na wioskach jest możliwość, chociażby przez radiówkę i CDMA
mes80 - Pią Lut 21, 2014 18:31

Wkurza mnie to, że Multimedia z której korzystam daje mi na umowie 30mb/s a w rzeczywistości jest tego połowę mniej.
Sokhzyf - Czw Mar 27, 2014 14:12

No to podobno jest plaga w Polsce. W razie wykrycia nieprawidłowości takie firmy powinny być bardzo surowo karane, szczególnie, że przecież użytkownik nie będzie cały czas sprawdzał szybkości a firma się nie przyzna, że leci sobie w kulki. Powinny być częste państwowe kontrole i srogie kary. Niektórzy inaczej się nie nauczą, że nie opłaca się oszukiwać...
Anonymous - Śro Wrz 03, 2014 16:30

jak to jest że polska ma jeden z najgorszych internetów i w dodatku najdroższy :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group