To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Samsung Galaxy Trend vs LG Swift L5 II

kubixone - Pon Lis 11, 2013 16:14
Temat postu: Samsung Galaxy Trend vs LG Swift L5 II
Witam!

Mam do Was gorącą prośbę i zapytanie. Od pewnego czasu przestałem się interesować tematami smartfonów i nie jestem na bieżąco. Chciałbym sobie kupić smartfona, mam okazję za 450 zł kupić Trenda lub LG Swifta L5 II, chciałbym się Was poradzić, który wybrać? Zależy mi na dobrym wyświetlaczu, na tym, żeby spokojnie i swobodnie przeglądać internet, pooglądać filmiki na youtubie i czasem otworzyć jakąś tam potrzebną mi aplikacje (raczej nie gry). Który z nich jest lepszy, czym się różnią? Jaka jest wasza opinia na ich temat, co byście wybrali? Z góry dziękuję za wszystkie konstruktywne odpowiedzi, pozdrawiam :)

somal - Czw Lis 14, 2013 10:57

Miałem okazję używać przez dwa tygodnie L5 i moge polecić go w tej półce cenowej. Co prawda jeżeli miałbym używać go dłużej to z pewnością zmienił bym system na jakiegoś custom Roma, ale to już indywidualne preferencje :)
komorka - Wto Lis 26, 2013 07:34

Używałem Galaxy Trend i telefon jak najbardziej warty uwagi. Działa płynnie, ma świetny wyświetlacz i aparat. I co ważne - bardzo wytrzymałą baterię. No i oczywiście designersko prezentuje się świetnie. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group