To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Apple iPhone - Brak odczytu karty SIM w IP 4

masterexploder - Wto Lis 05, 2013 21:47
Temat postu: Brak odczytu karty SIM w IP 4
Witam! Mam pewien problem. Sprzedałem swojego iphonea mojemu kuzynowi. Dotychczas korzystałem z sieci Orange, wcześniej korzystał z niego mój brat i miał numer w Play. Kuzyn, ma również numer w Play. Po włożeniu karty sim do szufladki, wyskakuje komunikat że karta sim jest nieważna, natomiast po włożeniu tej samej karty do innego telefonu, wszystko jest ok. Mógłby ktoś pomóc i wytłumaczyć, na czym może polegać problem? Telefon nie ma żadnego simlocka. Pozdrawiam!
kibus90 - Śro Lis 06, 2013 19:03
Temat postu: Re: Brak odczytu karty SIM w IP 4
masterexploder napisał/a:
Witam! Mam pewien problem. Sprzedałem swojego iphonea mojemu kuzynowi. Dotychczas korzystałem z sieci Orange, wcześniej korzystał z niego mój brat i miał numer w Play. Kuzyn, ma również numer w Play. Po włożeniu karty sim do szufladki, wyskakuje komunikat że karta sim jest nieważna, natomiast po włożeniu tej samej karty do innego telefonu, wszystko jest ok. Mógłby ktoś pomóc i wytłumaczyć, na czym może polegać problem? Telefon nie ma żadnego simlocka. Pozdrawiam!

Próbowałeś z inną kartą SIM w tym iPhone? Być może karta jest minimalnie nieodpowiednia do złącza SIM.... sprawdź, czy na innej karcie wszystko jest w porządku. Jeżeli tak, próbuj kilkakrotnie w tym iPhone umiejscowić tą SIM'ówkę, lub po prostu wymienić ją u operatora, co za tym idzie dodatkowy koszt ok. 30zł.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group