To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Przenoszenie numeru w Orange na firmę

tantal666 - Pią Paź 11, 2013 12:38
Temat postu: Przenoszenie numeru w Orange na firmę
Witam
Mam numer na kartę pre-paid w Orange. Chcę zachowując swój dotychczasowy numer przenieść go na abonament na firmę. Pani w Orange zaproponowała mi coś takiego. Zarejestrować kartę pre-paid na firmę. Przenieść ją do innej sieci wciąż jako kartę pre-paid. A potem na drugi dzień wrócić do Orange i przenieść numer z powrotem, wykupując abonament. Dzięki temu u nich w systemie będę klientem przenoszącym się z innej sieci i dostanę zniżkę na pierwsze 3 miesiące.
W teorii wygląda to kusząco, bo można oszczędzić i to dość sporo. Tylko moje pytanie, czy ktoś z was już tak to robił? Mieliście z tym jakieś problemy? Do jakiej sieci się przenosiliście na ten jeden dzień?
Za wszelkie porady, serdecznie dziękuję :)

halohalo - Czw Paź 17, 2013 19:01

nieprzerabiałem ale niezła kombinacja :lol: niemniej moim zdaniem sam Orange mógłby byc w tej sytuacji bardziej elastyczny
viennent - Nie Gru 08, 2013 21:44

Nie wiem czy to nie za bardzo skomplikowana procedura. Czy to jakieś oficjalne wytyczne?
tantal666 - Sob Cze 28, 2014 14:34

Sorry, że po tak długim czasie, ale mogę powiedzieć tylko jedno DZIAŁA ten manewr. Można polecić :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group