To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Smartfon do 1000 - 1500

wamp1 - Nie Sie 04, 2013 20:52
Temat postu: Smartfon do 1000 - 1500
Siemanko!
Zwracam się do Was z prośbą, jak w temacie w jakiego smarfona celować do 1000 - 1500 zł, nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie ale przebywam w UK, więc będę celował w coś do 300 funtów. Czego oczekuję? Raczej nic specjalnego, na pewno w miarę płynny internet, głownie do przeglądania stron, YouTuba, możliwie długo trzymająca bateria, nawigacja, w miarę przyzwoity aparat, jakieś niezbyt wymagające gry dla zabicia czasu. Na pewno często będę na nim słuchał muzyki, chyba tyle, jak coś sobie jeszcze przypomnę to dopiszę :mrgreen: .
Więc teraz słucham Was, co polecacie w tym przedziale cenowym i pokrótce dlaczego?

Pozdro

halohalo - Nie Sie 04, 2013 21:50

krótko i na temat. Lg vu.
wamp1 - Nie Sie 04, 2013 23:49

trochę za krótko :grin: , mógłbyś w wolnej chwili napisać dlaczego ten a nie inny? Nie polecasz żadnego innego smarta w tym przedziale cenowym ? :cool:
wamp1 - Pon Sie 05, 2013 11:59

??
wamp1 - Wto Sie 06, 2013 01:14

super forum, jedna odpowiedz i to tak wyczerpujaca, ze nie wiem czy mam sie smiac czy plakac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group