To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Czy warto kupić ten smatfon za 280pln (nowy)?

firstphone - Śro Lip 24, 2013 00:17
Temat postu: Czy warto kupić ten smatfon za 280pln (nowy)?
Cześć.

Chcę zakupić swojego pierwszego smartfona. Szczerze mówiąc nie mam wielkich wymagań co do niego, mianowicie chcę przeglądać internet (w miarę sprawnie), korzystać z kilku aplikacji typu evernote, gmail czy feedly, czasem może jakieś zdjęcie (choć to raczej już na dalszym planie). Bez gier, filmów etc (od tego mam tableta i kompa).

Ok przejdę do sedna. Czy warto zainteresować się telefonem Gigabyte G1342 Houston 3G? Cena to 280zł za nówkę, jednak nie jest to jakaś wybitna marka dlatego wolę was zapytać czy:
1) Telefon spełni moje niewygórowane wymagania
2) Czy warto za taką kasę go kupić a jeśli nie to czy możecie polecić coś lepszego na tej niewysokiej półce cenowej.

Z góry dziękuję Wam za pomoc :) .

dacker - Wto Lip 30, 2013 12:53

Smartphone za te pieniądze? Nie ma szans, a jeśli już to jakiś no name raczej. Twój gigabyte ma tylko 1GB pamięci wewnętrznej, orientowałeś się co możliwości rozbudowy tej pamięci? Na twoim miejscu dozbierałbym do kwoty około 500 zł i poszukał czegoś w tej kategorii cenowej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group