To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - telefon do 700 zł

kravensawyer - Czw Lip 18, 2013 13:42
Temat postu: telefon do 700 zł
Witam
Chciałbym kupić smartphone do 700 zł. Obecnie mam lg l5 ale oddaje go dziewczynie. Mam mała kwotę do wydania ale myślę, że znajdzie się coś lepszego od l5. Myślę nad HTC 8s,nad używanym iphone 3gs w dobrym stanie lub nad lenovo a820. Chciałybm, żeby telefonik robił w miare dobre zdjęcia i szybko chodził na nim internet. Czekam na propozycję :)

Andmix_pl - Wto Wrz 10, 2013 14:42

W takim razie polecam zastanowić się nad HTC Desire X lub Lg L7II,to moim zdaniem bardzo dobre typy w podanym przedziale cenowym.
Chłopek - Sob Wrz 14, 2013 18:04

Podłączam się do wątku, szukam tel za 600-700zł (nowy). Zastanawiam się nad kruger&matz live ale troche sie obawiam dość mało znaną jak dla mnie marką. Czy mógł by ktoś coś podpowiedzieć, tudzież zarekomendować inny smartphona?
halohalo - Pon Wrz 16, 2013 17:55

Chłopek napisał/a:
kruger&mat
znana, znana ...może po prostu tylko mniej popularna. A jakie masz preferencje co do samego telefonu i tego że ma byc nowy?
Chłopek - Śro Wrz 25, 2013 17:19

Chcial bym sie zamknac w 700-750 zl, tylko nowy tel mnie interesuje. Wazne by mial dual sim do uzytku karty aero2. Co do reszty, by sie nie wieszal i bateria byla nie najgorsza na reszcie mi nie zalezy
Emelde_pl - Czw Paź 24, 2013 15:07

Jeżeli ma to być telefon na dwie karty to polecam sprawdzić model Samsunga Galaxy Core,nie zawiedziesz się an nim.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group