To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy MVNO: Heyah, Nju mobile, Virgin Mobile, Biedronka, Fakt mobile.. - Co wbrać ?

sonikon - Czw Lip 11, 2013 11:00
Temat postu: Co wbrać ?
Hej mam na imię Kasia i mieszkam w Anglii.Za 3 dni wybieram się na urlop do polski i nie chciała bym się rozstawać z moja komórką i internetem który tutaj mam za darmo.Niestety dowiedziałam się ze w Polsce używanie mojego telefonu z internetem by mnie drogo kosztowało.Telefon jest bez sim-locka.Jaka kartę bym musiała w Polsce kupić żeby za nie małą opłatą mogłabym używać internetu.jakieś 300-500 mb powinno mi starczyć na 2 tygodnie.Byłam na stronie Heyah i tam są pakiety za 9, 15 i 25 złotych.Ale nie bardzo rozumiem jak to funkcjonuje.Potrzebuje do tego jakaś umowę?Czy wystarczy ze kupie starter za 5 złotych i doładuję za 15 złotych i już mam internet.Trochę w tym wszystkim jestem zagubiona.Z góry dziękuję za odpowiedz i przepraszam za błędy.
kami - Pon Lip 15, 2013 22:30

startery sa do wyboru i koloru, kupujesz , wkladasz karte to tel i tyle
halohalo - Nie Sie 04, 2013 22:01

konkurencja spora, jest z czego wybietac
Anonymous - Czw Lis 06, 2014 08:44

Byłam na stronie Heyah i tam są pakiety za 9, 15 i 25 złotych.Ale nie bardzo rozumiem jak to funkcjonuje.Potrzebuje do tego jakaś umowę?Czy wystarczy ze kupie starter za 5 złotych i doładuję za 15 złotych i już mam internet.Trochę w tym wszystkim jestem zagubiona.Z góry dziękuję za odpowiedz i przepraszam za błędy....!
halohalo - Wto Lis 11, 2014 15:00

Moim zdaniem wystarczy kupić starter :cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group