To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Dylemat dotyczący zakupu smarthpon'a do 1500zł .

kulaa911 - Sob Lip 06, 2013 14:32
Temat postu: Dylemat dotyczący zakupu smarthpon'a do 1500zł .
Witam, chciałbym zapytać który telefon jest najbardziej opłacalny do ceny 1500zł, mam 5 typy :
HTC One X ,
Samsung Galaxy S III ,
Samsung Galaxy Note I ,
Samsung Nexus
Samsung Galaxy Grand.
Interesuje sie tymi telefonami juz dluzszy czas, ogladam recenzje, czytam opisy ich itd.
Ostatnio zafascynowal mnie samsung grand , choc dopiero wyszedl do sprzedazy, jest to tak zwany s III dla ubogich , porownujac statystyki i cene , ze te roznice statystyczne i cenowe wszystko sie zgadza, ale najbardziej obawiam sie materialu wykoniania ekranu jego . Nie jest to amoled , więc jest to gorszy materiał i nie wiem czy to jakas wielka roznica. Dodatkowo ma 2 procesory po 1,2 GHz , tak jak Note , tylko note ma 1,4 GHz . Za to sIII i One X maja 4 procesory po 1,4 / 1,5GHz , procesory potrzebne sa do gier najbardziej, do uzytkowania normalnego, duzej ilosci znajdujacych sie aplikacji na telefonie , teoretycznie nie potrzeba az takiego procesora.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group