To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Apple iPhone - Czemu apple się tak ceni?

serwital - Pon Wrz 05, 2016 12:22

W tym, że działa jak należy, nie zawiesza się, nie zapycha po pół roku, nie wysypują się aplikacje i nie zdarzają głupie lagi jak np. nie chowająca się klawiatura.
jarek38 - Wto Wrz 06, 2016 16:36

serwital napisał/a:
W tym, że działa jak należy, nie zawiesza się, nie zapycha po pół roku, nie wysypują się aplikacje i nie zdarzają głupie lagi jak np. nie chowająca się klawiatura.


Akurat. Każdy telefon potrafi się zawiesić. Apple też!!!
Koleżanka ma jakiegoś iPhone (chyba 4) i zdarzają sie lagi ,zdarza sie że musi go restartować ,to jest taki sam tel . jak wszystkie inne !!!!!
Kiedyś dałem linka do artykułu z którego jasno wynika że Apple robi system i pewnie obudowy ,natomiast wszystkie podzespoły ;procek,pamięć,aparat ,czytnik Lini papilarnych ,wszystko kupują u zewnętrznych firm.

halohalo - Wto Wrz 06, 2016 19:30

Od trzech lat mam telefony na windowsie i nic mi się nie zawiesza do tego jestem tak zadowolony, że nawet nie myślę, żeby się przesiadać na inne z innym systemem
serwital - Czw Wrz 08, 2016 11:53

jarek38 napisał/a:
serwital napisał/a:
W tym, że działa jak należy, nie zawiesza się, nie zapycha po pół roku, nie wysypują się aplikacje i nie zdarzają głupie lagi jak np. nie chowająca się klawiatura.


Akurat. Każdy telefon potrafi się zawiesić. Apple też!!!
Koleżanka ma jakiegoś iPhone (chyba 4) i zdarzają sie lagi ,zdarza sie że musi go restartować ,to jest taki sam tel . jak wszystkie inne !!!!!
Kiedyś dałem linka do artykułu z którego jasno wynika że Apple robi system i pewnie obudowy ,natomiast wszystkie podzespoły ;procek,pamięć,aparat ,czytnik Lini papilarnych ,wszystko kupują u zewnętrznych firm.

O czym Ty mówisz... iPhone 4 miał premierę ze 4 lata temu. Ciekawe jak działają 4-ro letnie androidy... Tzn. ja wiem jak...

jarek38 - Czw Wrz 08, 2016 15:41

serwital napisał/a:
jarek38 napisał/a:
serwital napisał/a:
W tym, że działa jak należy, nie zawiesza się, nie zapycha po pół roku, nie wysypują się aplikacje i nie zdarzają głupie lagi jak np. nie chowająca się klawiatura.


Akurat. Każdy telefon potrafi się zawiesić. Apple też!!!
Koleżanka ma jakiegoś iPhone (chyba 4) i zdarzają sie lagi ,zdarza sie że musi go restartować ,to jest taki sam tel . jak wszystkie inne !!!!!
Kiedyś dałem linka do artykułu z którego jasno wynika że Apple robi system i pewnie obudowy ,natomiast wszystkie podzespoły ;procek,pamięć,aparat ,czytnik Lini papilarnych ,wszystko kupują u zewnętrznych firm.

O czym Ty mówisz... iPhone 4 miał premierę ze 4 lata temu. Ciekawe jak działają 4-ro letnie androidy... Tzn. ja wiem jak...


Słuchaj....
Akurat 4-ro letniego androida mam więc co nie co wiem.....

co do tego iphona....pramiere miał w 2010 roku .
Tylko że:
Iphone 4 ma 512 ramu -czyli tyle samo co mój stary tel na "Andku"
Iphone 4 miał procek 1 gh- tyle samo co w moim starym Andku
Iphone 4 kosztował około 1200 zł
natomiast "mój " tel na androidzie kosztował ok 500 zł
oba telefony potrafią sie zlagować ,zawiesić.(no może antek zawiesza sie lepiej)
więc porównanie jest trafne.
ale nie można porównywać "andka" za 800 zł do iphona 6 bo to jest bez sensu!!


Jeśli chcesz porównywać to porównaj kwotowo ( niewiem ile najnowszy iphone kosztuje) z tel na andku z tej samej pułki cenowej.
Zresztą może i system ios jest troszke bardziej dopracowany (nie twierdze że tak nie jest) ale nie upieraj sie jak jakiś maniak że WSZYSTKIE Androidy po pół roku sie wieszają.
ps jeśli chodzi o specyfikacje to iphony nie są jakimiś "demonami prędkości"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group