To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do robienia zdjęć i filmów

tantal666 - Pią Mar 08, 2013 17:13
Temat postu: Telefon do robienia zdjęć i filmów
Poszukiwany telefon do robienia zdjęć bardzo dobrej jakości (min. 2MPix) oraz filmów o rozdzielczości VGA, z długo trzymającą baterią!
Raczej nie smartfon (wolę telefon z "systemem operacyjnym producenta" niż android), i też unikam "dotykowców".

Sadmar - Wto Kwi 09, 2013 13:57

Przede wszystkim podaj budżet jaki możesz przeznaczyć na ten cel i wtedy postaramy się coś doradzić,bez tego ani rusz... Im więcej szczegółów tym lepiej:)
tantal666 - Nie Kwi 21, 2013 13:34

Około 500zł. Choć gdyby był naprawdę wart swojej ceny, to mogę przeznaczyć 800zł (max).
BogdanW - Wto Maj 14, 2013 19:01

Nokia N8 - naprawdę bardzo dobre zdjęcia - szczerze polecam.
tantal666 - Nie Maj 26, 2013 20:31

A powiedz mi, czy Symbian ma to samo co Android, czyli jedna chwila nieuwagi i pobiera sam sobie aktualizacje? Bo nie mam odpowiedniego abonamentu i zbyt dużo by mnie mogło kosztować takie pobieranie aktualizacji :(
Cena też trochę jak dla mnie kosmiczna. Gdyby kosztował tak ze 300zeta mniej... :(
A poza tym to masz rację. N8 to telefon bardzo dobry jeśli chodzi o multimedia ;)

Robcio - Pon Cze 03, 2013 15:28

Ale android nie musi sam pobierać aktualizacji. To wszystko można ustawić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group