To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Numer zastrzezony

Lukas - Nie Gru 03, 2006 15:51
Temat postu: Numer zastrzezony
Mam pytanie. Posiadam telefon w plus gsm simplus(na karte taryfa tem 7).
od pewnego czasu ktos do mnie dzwoni z tak zwanego numeru prywatnego zastrzega sobie numer. Czy idzie jakos na przyklad u operatora dowiedziec sie co to za numer? jakis biling przysla na którym wyswietli mi numer?

infrared - Nie Gru 03, 2006 15:57

no z tego co wiem jeżeli chodzi o prawo telekomunikacyjne to bilingi rozmów przychodzacych są udostępnianie jedynie na wniosek prokuratury, policji bądź sądu...
Lukas - Nie Gru 03, 2006 16:07

;( a mzoe ktos wie cos wiecej? cholera jak mam ta osobe namierzyc to takie wazne..

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 21:54 ]
i wszystko jasne...
http://bok.plusgsm.pl/cgi...li=&p_topview=1
troche roboty z tym:/
i 30 zeta:/

infrared - Nie Gru 10, 2006 12:39

no tak ale w ten sposób otrzymasz biling wykonanych rozmów...
aczeki - Czw Gru 21, 2006 16:58
Temat postu: Re: Numer zastrzezony
Lukas napisał/a:
Mam pytanie. Posiadam telefon w plus gsm simplus(na karte taryfa tem 7).
od pewnego czasu ktos do mnie dzwoni z tak zwanego numeru prywatnego zastrzega sobie numer. Czy idzie jakos na przyklad u operatora dowiedziec sie co to za numer? jakis biling przysla na którym wyswietli mi numer?



niestety nie ma takiej możliwości
tylko prokuratura z wnioskiem o ujawnienie

---------------------
pozdrawiam
ac
www.infocc.pl

acerka - Czw Gru 21, 2006 21:04

ja od dwóch miesięcy dostaje anonimowe smsy z netu i głuche telefony z zastrzeżonego. też nikt nie może mi pomóc. byłam nawet na policji ale poniewaz w smsach nie ma gróźb zagrożenia życia a jedynie gnębienie psychiczne to oni nie maja czasu zeby zajmować sie takimi rzeczami:((


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group