To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dyskusja ogólna - Bledne polaczenie

Alicja Zurowska - Śro Lis 21, 2012 17:02
Temat postu: Bledne polaczenie
Witam serdecznie

Dzwonilam dzisiaj do mamy :D z komorki w Anglii na telefon stacjonarny w Polsce i nikt nie odbieral.Powtarzalam to kilka razy,za kazdym razem wybierajac numer automatycznie gdyz mam mamy numer zapisany juz w komorce.Po jakims czasie ktos odebral ale nie byl to glos mojej mamy powiedzial 'halo' poczym odlozyl sluchawke.Zadzwonilam jeszcze raz po 20 minutach i odebrala juz moja mama,ale kiedy jej sie zapytalam czemu odlozyla sluchawke powiedziala,ze nikogo nie bylo w domu dopiero teraz przyszla.
Czy mozliwe jest ze przez przypadek moje polaczenie zostalo 'przekierowane' gdzie indziej? Za kazdym razem dzwonilam na ten sam numer. Mieliscie takie cos albo czy takie cos moze sie zdazyc?
Jutro sprawdze polaczenia na stronie inetrnetowej gdyz uaktualnienie trwa 24 godziny.

Pozdrawiam
Alicja

Gosiaczek - Śro Sty 02, 2013 18:45

I jak? Przeskoczyło? Miałam podobną sytuację całkiem niedawno. Dzwoniłam do koleżanki z wpisanego w telefonie numeru a tu mi jakaś obca osoba odebrała! Też była ciekawa jakim cudem na jej numer się dodzwoniłam, a numer był zupełnie inny niż ten mojej koleżanki!
Kowin - Pią Sty 27, 2017 12:58

Strasznie dziwna sprawa :O


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group