To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Kupno nowego telefonu.

bodziudan3 - Nie Cze 24, 2012 21:38
Temat postu: Kupno nowego telefonu.
Witam. Prosze o doradzenie mi jaki kupić telefon, powiedzmy do 500 zł ale niekoniecznie bo w ta cene mogą się lapać rowniez uzywane telefony. Czy to bedzie smartfon czy telefon obojetnie wazne zeby mial system operacyjny (nie wlasny) tylko jakis android lub windows phone mobile. Oczywiscie WiFi i jak najlepszy dostep do internetu, przejrzysty tak zeby dzialaly wszystkie strony. Aparat w sumie obojetne, nie zalezy mi szczegolnie bardzo. Myślalem nad jakimś HTC, ale prosze o porady.
Ekierka - Śro Cze 27, 2012 20:47

Ja jedynie moge polecić to co sama wypróbowałam :razz:
np. LG P500, ekran 3 cale pojemnościowy, chodzi lekko, nie przycina, bateria 1500mAh, w zależności od używania mi działała ok. 5 dni. Aparat 3 mpix, wifi, system operacyjny to android.

bodziudan3 - Czw Cze 28, 2012 21:51

nieee, LG nie chce złe wspomnienia wole cos znacznie lepszego :)
ziomiwan - Pon Lip 02, 2012 23:06

Samsung Galaxy Gio. Bardzo fajny telefonik, wszystko w nim działa jak należy.
Anienka - Pią Wrz 07, 2012 23:13

również odradzam LG, proponuję HTC, mają telefony bardzo dobrej jakości (sama korzystam). Niestety konkretnego modelu nie poradzę Ci, ponieważ nie znam takich do 500zł, a nie wiem jak stoją używane.
Krystian332 - Pon Wrz 24, 2012 21:50

Witam. Chciałbym ci doradzić smartfon samsung gt s5660 galaxy gio
Ma zarówno jak nowoczesny system ANDROID jak i Wi-Fi.
Telefon fajny kolega ma go w posiadaniu i jest bardzo zadowolony.
Serdecznie pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group