To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - stan konta

suomi - Pią Lis 17, 2006 17:39
Temat postu: stan konta
Kupiłem niedawno aparat sony ericsson z300i nie wiem jednak w jaki sposób sprawdzić bierzący stan konta, dotychczas miałem Nokie 3510 i nie było takiego problemu.
A w z300i na zewnętrznym wyświetlaczu nie zobacze a wewnętrzny po otwarciu nie pokazuje, czy może w ustawieniach coś :?:

cinek2 - Nie Lis 19, 2006 19:28

Mi się wydaje, że raczej napewno w ustawieniach. Pobaw sie popróbuj. :cool:
Satu - Sob Lut 03, 2007 18:27

Przedewszystkim musisz napisac nam w jakiej masz sieci bo to od tego zalezy

[ Dodano: Sob Lut 03, 2007 18:29 ]
P.S widze ze jestes z zainteresowania tego samego co ja "Suomi" :D :D :grin:

MaciaSS - Nie Lut 04, 2007 20:15

Witam serdecznie,

Napisz w jakiej sieci masz telefon, i posprawdzaj różne funkcje w swoim telefonie..polataj trochę po menu i zobacz co gdzie masz, Twój problem może być kwestią ustawień telefonu..
Pozdrawiam :cool:

pepi - Czw Lut 22, 2007 13:06

Wystarczy wejść w połączenia, później czas i koszt, a następnie koszty i kredyt. Jeśli to Plus (bo tylko w Plusie jest kredyt na wyświetlaczu, a mówisz, że wcześniej się wyświetlało) :razz:
kamileczka_kmvo - Sob Mar 03, 2007 22:00

Mam problemik dostałam w prezencie od braciszka nokie 6070(w sieci plus- na karte) i nie wiem jak jaki jest kod na sprawdzanie stanu konta. :cry:
pepi - Sob Mar 03, 2007 23:21

W plusie jest usługa, która należy aktywować, aby móc sprawdzać stan konta kodem (*100#). Wejdź na stronę http://www.simplus.pl/sim..._dostepny_limit

Ale z tego, co tam czytam, to na wymienionym przez Ciebie modelu stan konta powinien pojawiać się na wyśwetlaczu.
Ale spróbuj aktywować: *101*11*99# DOSTĘPNY LIMIT.

kamileczka_kmvo - Sob Mar 03, 2007 23:49

Dziękuje ślicznie kodzik zadziałał:), moge sobie teraz bez problemu sprawdzać stan konta:)
pepi - Sob Mar 03, 2007 23:51

Cieszę się ;-) :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group