To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung galaxy s III już jest...

halohalo - Sob Cze 02, 2012 21:53
Temat postu: Samsung galaxy s III już jest...
Właśnie widziałem reklamę w TV... i ceny w sklepach od blisko 2,7 tysiaka - dziękuję bardzo :wink: :razz:
ziomiwan - Nie Cze 03, 2012 22:06

Jednak jeśli porównać cenę za taki sprzęt i cenę jaką miał iP4 to jednak cena jest niezła.
Jednakże 2700zł za telefon to gruba przesada...
Kilka miesięcy i za 2tys będzie.

darkgee - Pon Cze 04, 2012 08:50

Zwłaszcza, że nowego One X można już kupić za niecałe 2000zł. W dodatku wyświetlacz w SIII ma tę cholerną matrycę PenTile, która osobiście mi przeszkadza.
No i na horyzoncie jest też już LG 4X, który na starcie będzie kosztował 2200zł.

ziomiwan - Wto Cze 05, 2012 22:33

Przeszkadza bo....???
Może i jest ten One X, ale niczego sobą nie prezentuje... Wygląda jak każdy HTC. Już wolałbym któregoś z LG.

darkgee - Wto Cze 05, 2012 22:55

ziomiwan napisał/a:
Przeszkadza bo...

Mam Galaxy S i strasznie mnie wkurzają zarówno kolory, jak i widoczne piksele. Kolory są zdecydowanie za mocne (nawet pomimo tego, że mam wgrane Voodoo Colors), a piksele widać przy przeglądaniu stron internetowych. Poza tym biel jest strasznie męcząca. Chociaż czerń jest genialna.

ziomiwan - Czw Cze 07, 2012 20:13

Wybacz, ale odpowiedzieć mogę jedynie następująco "hahaha".
Z całym szacunkiem, ale kompletnie nie rozumiem takich bzdurnych, wyssanych z palca argumentów...

darkgee - Czw Cze 07, 2012 22:33

ziomiwan, na Samsungu Wave Super AMOLED wygląda genialnie, temu nie zaprzeczę. Po prostu nie widać tych subpikseli. Ale na Galaxy S trochę już to przeszkadza, zwłaszcza podczas czytania tekstu.

W tym filmiku widać dobrze, to o czym mówię (Galaxy SII również ma SAMOLED, ale z matrycą w układzie RGB, która jest trochę bardziej prądożerna od PenTile):
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=5DQ_UAtrnOg


Dzisiaj miałem przyjemność pobawić się iPhonem 4S. No w tym telefonie wyświetlacz to rewelacja. Pomimo trzymania telefonu 2cm przed nosem nie mogłem dostrzec pojedynczych pikseli, a biel jest genialna. Zdecydowanie bardziej wolę ekrany IPS od SAMOLED.

halohalo - Pon Lip 16, 2012 10:43

Podobno od premiery zostało sprzedanych już 6,5 miliona smartfonów Galaxy S III... nieźle :cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group