To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Play: O tym jak stalem sie zlodziejem wlasnego numeru

konjad - Nie Maj 20, 2012 10:57
Temat postu: Play: O tym jak stalem sie zlodziejem wlasnego numeru
Od wielu lat, bodajze od 2007, uzywam dostawcy telefonii komorkowej Play, posiadam ich karte, ktora sobie doladowywalem w razie potrzeby. Do tej pory wszystko bylo zawsze w porzadku. Jednakze ostatnio stala sie rzecz dziwna, gdy sprobowalem zalogowac sie na Play24, gdzie sie zarzadza swoim kontem.

Otoz mojego numeru nie bylo na moim koncie. No trudno, widze nowy design strony WWW od mego ostatniego wejscia jakies 2 miesiace temu, moze troche mniej. Dodaje swoj numer jeszcze raz, przychodzi mi SMS potwierdzajacy i wszystko dziala. Wchodze w "dane konta" i widze rzecz wprawiajaca mnie w ogromne zdumienie.

Apparently 27 kwietnia podpisalem z Play umowe na abonament na 2 lata, nazywam sie Dariusz i jestem z wojewodztwa Dolnoslaskiego.

Nie mam pojecia co sie stalo, zadnego Dariusza nie znam, tym bardziej z Dolnoslaska, nigdy nie podpisywalem jakiejkolwiek umowy. Dzwonilem kilkukrotnie do obslugi klienta i bylem w salonach Play. Obsluga klienta informowala mnie za kazdym razem, ze nic nie moga zrobic, bo nie ja jestem wlascicielem numeru, lecz Pan Dariusz, nawet podawanie puku i wszystkiego co tylko moglem nie podzialalo, wysylali mnie do salonow, zebym zarejestrowal numer, ale w salonach mi odmawiano, gdyz juz ktos go teoretycznie zarejestrowal. W koncu za piatym razem ktos w obsludze powiedzial, ze sie tym zajmie, kierujac sprawe do "specjalisty" i w ciagu kilku dni wszystko powroci do normy. Po kilku dniach dostalem w koncu odpowiedz - ale, ze nie jestem wlascicielem numeru i jesli posiadam puk itd to musialem wejsc w jego posiadanie bezprawnie.

Stracilem numer, niemal 50 zlotych, ktore mialem na koncie i kolejne ponad 30 zlotych na wszystkie polaczenia z obsluga klienta.


Pisze o tym, poniewaz chce zrobic antyreklame tym kretynom. Ba, nawet specjalnie po to sie tutaj zarejestrowalem. Pora przejsc do innej sieci, z Play z pewnoscia juz nigdy nie skorzystam.

halohalo - Nie Maj 20, 2012 16:03

Pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji.
ziomiwan - Pią Maj 25, 2012 23:21

Antyreklamę?? Nie rozumiem Cię....
halohalo - Pon Lip 16, 2012 10:14

konjad, no i jak skończyła się ta sprawa?
konjad - Wto Lip 24, 2012 17:28

Nie odzyskalem numeru.
Anienka - Pią Wrz 07, 2012 22:57

Na Play wielu moich znajomych narzeka, ale jeszcze nigdy nie słyszałam takiej historii. To już lekka przesada z ich strony
lego40 - Śro Wrz 12, 2012 21:23

też pierwsze słyszę :shock:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group