To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - Przy jakim usługodawcy zostać? Netia czy TP (orange)

SerXer - Śro Kwi 25, 2012 17:21
Temat postu: Przy jakim usługodawcy zostać? Netia czy TP (orange)
Witam chciałem zapytać o zdanie was czy na moim miejscu zmienialibyście operatora aktualnie z Neti na orange którzy złączyli się z TP?

Dzwonili do mnie konsultanci z Orange i oferowali by przejść do nich umowa z netią kończy się za jakieś 1,5 miesiąca.

Aktualnie mam usługę non stop telefon i internet 6 MB miesięcznie wychodzi jakieś 97,5zł + opłaty za wykonane połączenia .

Orange oferuje 94 zł z tym co jest w neti lub 99zł z podwyższoną szybkością internetu do 10MB. I teraz pytanie czy na moim miejscu uciekaliście byście z neti? czy tylko jest taki stereotyp negatywny o tej neti i nie jest aż taka zła jak na razie przez ten rok z netią miałem parę problemów przy, których raz nie miałem dostępu do internetu przez jakieś 1,5 tygodnia.

Nie wiem czy rezygnować a muszę się zastanowić do jutra (strasznie niezdecydowany jestem) Do tego dostaje router livebox 2.0 dodatkowo opcje wyświetlania numerów na domowym jak ktoś dzwoni jak i pocztę głosową.

Z góry dziękuję za wasze zdanie na ten temat.

Pozdrawiam.

slawek09072 - Pon Maj 14, 2012 15:37

Dowiadywałeś się czy netia ma jakieś nowe promocje itd? moze ma jakieś fajne promocje , moze coś dostaniesz gratis itd. osobiście korzystam z netii i jakoś nie widzi mi się przechodzić do orange jakoś ich nie lubię :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group