To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Klawiszowiec - może czas na Dotykowca?

Maturus - Śro Kwi 04, 2012 21:32
Temat postu: Klawiszowiec - może czas na Dotykowca?
Witam,
Niestety od października nie robiłem 'przesiadki' na inny telefon. Naprawione zostało złącze przy telefonie, użytkowałem go do zeszłego miesiąca.
Obecnie jestem bez telefonu, złącze znowu się wyrobiło :lol: . Dodam, że nie słuchałem muzyki z telefonu na słuchawkach. Dziwie się że w ogóle wyrobiło się złącze.
Ale z doświadczenia wiem, że taki już urok telefonów, gdy jedno wejście służy za 'pompę' do wszystkiego.

Budżet jakim dysponuję to 600-700zł(chociaż i tak zapewne będę się starał szukać używek)

Telefon ma służyć do:
-rozmów/pisania sms'ów
-przeglądania zdjęć/filmików - oraz ich tworzenia
-od czasu do czasu jakaś gierka ;)
-oczywiście aby bateria nie odmawiała posłuszeństwa po 1 dniu

Jeżeli chodzi o wygląd to nie mam żadnych uwag, jedynie aby telefon nie trzeszczał, a sama obudowa była dość solidna.

Nie będę już męczył jeżeli chodzi o klawiszowce, czas na dotykowca?
Chyba, że ktoś wtrąci coś na temat klawiszowców.

lego40 - Nie Kwi 22, 2012 13:34

Samsung WAVE II :cool:
stefanek71 - Wto Maj 08, 2012 18:09

Ja jak już to bym brał WAVE III
Maturus - Czw Lip 05, 2012 18:48

Gdybym był w stanie - zmieniłbym nazwę tematu.

Postanowiłem brać dotykowca, nie mam niestety pojęcia od czego zacząć.
Preferencje się nie zmieniły.

Cenowo do 600zł, możliwe że będę brał używki(lecz ledwo co).

Ekierka - Pon Lip 09, 2012 08:04

Ja tylko miałam do czynienia z paroma dotykowcami LG, wiec moge ci tylko taki ewentualnie polecić. np. LG P500 jest bardzo fajny, jak na pierwszy dotykowiec, ma 3 calowy ekran, pojemnościowy, dzięki czemu jest czuły i nie przycina się. Aparat 3mpix robi łądne zdjęcia. Bateria 1500mAhm mi trzymała kilka dni.
ziomiwan - Pią Lip 13, 2012 22:25

Żaden LG P500... To już stary telefon i nie wart uwagi...

Samsung Galaxy Gio (bardzo fajny telefonik).
Galaxy Ace (być może wyrwiesz go w tej cenie)
Samsung Wave II (a może i 3??)
Masz wiele możliwości.

halohalo - Pon Lip 16, 2012 10:18

A Sony Ericsson Xperia Neo V ?
Maturus - Wto Sie 14, 2012 10:33

Od jakiegoś czasu wypatruję Wave 2, ale ostatnio zainteresowała mnie opcja Wave 3. Dlatego obecnie rozważam te 2 opcje, zależy mi na tym aby obudowa nie była kiepska - przy czym nie była podatna na zarysowania od byle pierdoły.

Nie miałem okazji widzieć Xperii Neo V na własne oczy, z tego co słyszałem tylna klapka jest nawet w stanie rysować się w futerale?

Na telefonie będę przeglądał zdjęcia/obrazki, czasem jakaś gierka.
Z internetu nie zamierzam korzystać długo, max. 15-20 min. dziennie.

ziomiwan - Czw Sie 16, 2012 13:47

Wave 3 jest fenomenalny. W nim nie masz się co bać zarysowań. Naprawdę ciekawy i wytrzymały telefon.
Maturus - Czw Sie 16, 2012 22:34

To wszystko zależy na co natrafię, celuję w trzy modele:
Wave 2/3 oraz I9000 ?

Wszystko dość szybko się rozwija, szukam smartfonu na dość długi okres czasu, pułap cenowy pod tym względem idzie wysoko, dlatego jestem zmuszony szukać po rynku wtórnym.

Ledon_pl - Pon Sie 20, 2012 13:29

Szkoda,że na rynku wtórnym- ale jeżeli trafi się zadbany model to czemu nie. Wave 3 faktycznie zbiera bardzo dobre opinie,jednak mnie osobiście nieco odstraszają jego duże wymiary (głównie wyświetlacz).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group