To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Nokia Lumia 710 czy SE with walkman

Malator - Śro Mar 21, 2012 13:34
Temat postu: Nokia Lumia 710 czy SE with walkman
Witam
Mam możliwość mieć jeden z wymienionych telefonów po przedłużeniu umowy. Odnośnie lumii, nie wiem czy np. gry lub muzyka które będą możliwe tylko z marketplace są płatne czy mogą też być darmowe?
Chciałbym się od Was dowiedzieć jaki telefon bardziej opłaca mi się wziąć. Najbardziej mi zależy na szybkości otwierania stron internetowych, grach i muzyce. Wiem, ze lumia ma ograniczona pamięć wew. ale 8gb jak najbardziej mi wystarczy. Na aparacie w telefonach tez mi zależy ale są one raczej podobne.

Z góry dzięki

darkgee - Śro Mar 21, 2012 17:00

Bież SE. Z Lumią będziesz miał sporo problemów. Przede wszystkim na początku bardzo ciężko jest ogranąć Zune, a przez niego wgrywasz muzykę, filmy i zdjęcia. Co do gierek- na Androida gry są lepsze i tańsze (np. Angry Birds na Androida ściagasz za darmo, a na WP7 musisz zapłacić 17zł).
Malator - Czw Mar 22, 2012 19:20

Oprócz tych dwóch smartphonow mogę mieć xperie neo V. Czy to będzie najlepszy wybór?
darkgee - Czw Mar 22, 2012 21:18

Jeżeli możesz brać Neo V, to się nie zastanawiaj. Może telefon nie poraża wykonaniem i jest trochę wolniejszy od Lumii (procek 1GHz vs. 1.4GHz), ale za to masz Androida i lepszy aparat (wszystkie telefony z WP7 są słabe jeżeli idzie o funkcje foto-video).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group