To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon z naciskiem na flash

Kazzek - Wto Mar 20, 2012 11:10
Temat postu: Telefon z naciskiem na flash
Chcę się zaopatrzyć w telefon w którym będę mógł w czasie korzystania z internetu przeglądać taką stronę: http://www.protennislive....m%3FLang%3DITA/ Korzystałem z kilku telefonów, w większości po wejściu na ten odnośnik wyskakiwało żeby zainstalować flasha, dlatego zgaduję że to właśnie flash jest tym co najważniejsze w moim przyszłym telefonie. Jest to strona z wynikami na żywo, punkt za punkt, tak jak na obrazku:



Które telefony by mnie zadowoliły, wśród jakiego typu szukać? Proszę o konkretne propozycje modeli. Nie potrzebuję żadnych bajerów więcej, im niższa półka cenowa tym lepiej.

darkgee - Wto Mar 20, 2012 18:38

Od tego, jakiego flasha wymaga ta strona, będzie zależeć wybór telefon. Jeżeli zadowoli się flash litem, to spokojnie wystarczy Samsung Wave. Najlepiej by było, gdyby ziomiwan mógł to dla ciebie sprawdzić, jak się pojawi na forum.
Jeżeli jednak strona będzie wymagała wsparcia pełnego flasha, to najlepiej patrzeć na jakiś telefon z Androidem. Myślę, że wtedy najbardziej sensownym byłoby rozejrzenie się za Motorolą Defy albo SE Xperia Neo V.

ziomiwan - Wto Mar 20, 2012 20:23

Na Wave S8500 działa bez najmniejszego problemu. Akurat tej tabelki nie wczytywałem ale kilka podstron z wynikami włączyłem i wszystko się załadowało.
Kazzek - Czw Mar 22, 2012 15:34

Ok, Defy odpada, mam 2 modele na tą chwilę: Wave S8500 i Xperia Neo TV
Rzucilibyście jeszcze dwa-trzy modele porównywalne do tych już wymienionych, nie wszystkie są dostępne w salonach.

darkgee - Czw Mar 22, 2012 17:12

Kazzek napisał/a:
Xperia Neo TV

Kurde nie słyszałem o tym modelu. :P

Jeżeli piszesz, że w szukasz telefonu w salonach, to pewnie będziesz chciał go brać w jakimś abonamencie, tak? W takim razie napisz u jakiego operatora i w jakim abonamencie, to ci coś pomożemy wybrać.

Bo tak jakie porównywalne modele, to ciężko tak na sucho podać. Inne masz możliwości na wolnym rynku, a inne u operatorów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group