To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - ładowarka awaryjna

WielkiZbyszek - Pią Mar 09, 2012 13:43
Temat postu: ładowarka awaryjna
hey, zastanawiam się nad kupnem ładowarki awaryjnej, gdyż za często zapominam w domu naładowac komórkę, znalazłem jedną potencjalna ładowarkę, ale nie wiem czy kupowac, czy dobra jest, więc pisze do Was z prosbą o opinie.
ziomiwan - Pią Mar 09, 2012 18:32

To tak naprawdę nie przedłuży znacząco czasu pracy telefonu...
Nie wiem czy jest sens zakupu czegoś podobnego.
Lepiej kupić zapasową baterię do telefonu.

kami - Sob Mar 10, 2012 12:18
Temat postu: Re: ładowarka awaryjna
WielkiZbyszek napisał/a:
hey, zastanawiam się nad kupnem ładowarki awaryjnej, gdyż za często zapominam w domu naładowac komórkę, znalazłem jedną potencjalna ładowarkę, ale nie wiem czy kupowac, czy dobra jest, więc pisze do Was z prosbą o opinie.



Zapominasz w domu naładować... a będziesz pmiętał zabrać ze sobą ładowarkę awaryjną :?: :wink:

ziomiwan - Sob Mar 10, 2012 18:07

Zabrać ładowarkę jak zabrać, ale czy będzie pamiętał o jej naładowaniu?? ;)
WielkiZbyszek - Pon Mar 12, 2012 15:32

no możliwe.. no zastanowie się, ale w sumie a propo komóki to myślałem żeby tak w ogóle pokrowce sobie kupić, w sumie kasa za ładwarke zostanie
ziomiwan - Wto Mar 13, 2012 12:56

To ktoś jeszcze używa pokrowców na telefon?? ;)
WielkiZbyszek - Śro Mar 14, 2012 11:53

no nie widzialeś pokrowce? w tym sklepie chyba wydam szybciej na pokrowiec do iphona ( dokupie sobie iphona dla pokrowca xD) niż ładowarkę xD
virus - Śro Mar 14, 2012 14:37

U mnie w pracy mamy uniwersalny kabelek usb, przez który ładujemy sobie telefony w awaryjnych sytuacjach. No, ale to dla osób, które mają dostęp do kompa, żeby podładowac tel.
WielkiZbyszek - Czw Mar 15, 2012 11:33

oo to fajnie masz w pracy ^^ ja jednak pokrowce kupiłem -.-


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group