To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - telefon z abonamentem dla firm

KeyserSoze - Czw Lut 23, 2012 19:43
Temat postu: telefon z abonamentem dla firm
Witam,

Myślę nad zakupem telefonu na abonament. A ponieważ prowadzę od niedawna działalność gospodarczą, to zastanawiam się, czy to automatycznie kwalifikuje mnie do tych wszystkich ofert dla firm, które do tej pory ignorowałem ?

Więc to jest pierwsze pytanie. Jeśli działalność gospodarcza daje prawo do korzystania z tego typu ofert, to przejdźmy dalej - w której siedzi warto jest kupić ten abonament ? Chodzi mi głównie o spełnienie warunków "niski abonament + dobry telefon w rozsądnej cenie"
Niski abonament: to taki za 20-30 zł
Dobry telefon w rozsądnej cenie: cena do powiedzmy 500 zł. Telefon najchętniej Samsung, ale nie zamykam się na inne propozycje. Obecnie mam na oku:
- Sony Ericsson Xperia neoV
- Samsung Galaxy Ace (S5830)
- Samsung Wave Wave (S8500)
Co o nich powiecie ? A może coś innego polecicie ?

slawek09072 - Pią Lut 24, 2012 21:22

właściwie tylko play ewentualnie Tmobile
ziomiwan - Nie Lut 26, 2012 22:03

Czy jest sens porywać się na ofertę biznesową przy abo 30zł? Myślę, że nie.
Najlepiej samemu prześwietlić wszystkie oferty, ale na początku na pewno odrzucić Orange.

Myślę, że Plus i Play wypadną najlepiej.

Polecić mogę telefony Samsung Galaxy Ace oraz Wave S8500 oba są rewelacyjne i będą cieszyć Cię długi czas.

edekzkredek - Pon Sie 13, 2012 12:36

Polecam Play dla firm. Mają taka oferte że głowa boli i żadna inna sieć ich nie przebieje
Ledon_pl - Pon Sie 20, 2012 13:23

Ciężko powiedzieć co będzie lepsze,która oferta. Wszystko ma swoje plusy oraz minusy. Także wybrałbym między Play a T-mobile. W drugiej opcji masz tańsze telefony,za to mniej minut. Play natomiast oferuje mnóstwo darmowych minut do innych sieci.
Krzysztof 8 - Pią Wrz 28, 2012 01:11

To prawda, że Play w ofertach dla firm jest tudny do pobicia. Chcesz przeznaczyć na abonament 20-30 zł. Proponuję zatem ofertę bez telefonu All Inclusive MAX dla Firm Tylko SIM. Kwota abonamentu 24,5 zł netto + 23% VAT. Pakiet rozmów w abonamencie 250 minut + pakiet dostępu do internetu 1 GB. Czas trwania umowy tylko 12 miesięcy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group