To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - samsung galaxy S II czy HTC sensation?

damianbodzio1 - Wto Lis 01, 2011 18:38
Temat postu: samsung galaxy S II czy HTC sensation?
witam. chcialbym zmienic telefon i zastanawiam sie co wybrac. mam na oku samsunga galaxa s 2 poniewaz mialem wczesniej tez samsunga i nigdy mnie nie zawiodl. czytalem takze ze ten htc sensation jest dobrym telefonem. generalnie szukam smrtfona. cena do 1500zl. interesuja mnie tylko nowe lub uzywany maksymalnie do 3 miesiecy. co polecacie oprocz tych dwoch modeli? zalezy mi na ogladaniu filmow i dobrym apracie. klawiatura bez znaczenia czy dotykowa czy nie. wczesniej mialem nokie N8 ale kompletnie nie spelnila moich oczekiwan. teraz wyszla N9 ale ejst torche drozsza niz planuje wydac, co nie znaczy ze jej nie kupie jesli bedzie bardzo dobra. co o niej sadzicie.
ziomiwan - Czw Lis 03, 2011 22:40

Bez dwóch zdań Galaxy SII. Dlaczego? To obecnie najlepszy telefon z najlepszymi podzespołami i tym samym najszybszy ze wszystkich dostępnych włącznie z iPhone 4.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group