To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Przedluzenie Umowy W Orange - Nowy Telefon ? Help

raveneth - Nie Paź 30, 2011 14:42
Temat postu: Przedluzenie Umowy W Orange - Nowy Telefon ? Help
Witam to moj pierwszy post, a więc mam numer w Orange 6 lat i umowe do konca grudnia, od jakiegos czasu dzwonią do mnie w sprawie przedłużenia umowy. Waham sie i jedyną opcją przeldużenia umowy jest dostanie dobrego aparatu, w gre wchodzi Nokia N8, N9, Sony Erikson Xperia Arc bądż Arc S, moze jeszcze Nokia N7 Komunikator. Jak bardzo mogą spościc cene np Noki N8 ktora normalnie kosztuje 1300 zł , proponują mi ją za 800 zł w abonamencie 59 zł.... Czy moge upierac sie przy niższej cenie, będąc w sieci 6 lat? Czy da rade ktoryś z tych telefonow wytargować na kwote do 300-400 zł ?
bodzio2 - Śro Lis 02, 2011 13:18

Musisz dokładnie wiedziec jaki abonament będziesz płacił i na jaki okres bo teraz też dostałem podobną oferte (jestem w Orange) i zaproponowali mi także Nokie wypasioną na abonament 59 zł.ale na 36 m-cy i niestety zrezygnowałem ponieważ mi się to nie opłaca a pozatym mam dobrą komórkę i rezygnuje z abonamentu i przechodzę na karte.Też jestem już 10 lat w Orange i nic mi nie zaproponowano aby mnie utrzymac w abonamencie.Muszę teraz dac wypowiedzenie Umowy zgodnie z regulaminem to jest 1 m-ąc i w koncu się odczepię od tego abonamentu,teraz jest promocja na kartę w Orange 2 lata bez doładowania,sprawdz może ci się spodoba :wink:
ziomiwan - Czw Lis 03, 2011 22:38

Nie masz szans na otrzymanie któregoś z tych telefonów w cenie 300-400zł nawet przy umowie na 36miesięcy (co jest według mnie głupotą).
Nie próbuj poza tym nawet zostawać w orange. Daj im wypowiedzenie i przejdź do Play, dostaniesz super warunki za przeniesienie z orange do play.

warka - Śro Lis 09, 2011 22:22

@raveneth- moim zdaniem bardzo dobry wybór. Szkoda, że nie wspomniałeś jaką posiadasz obecnie taryfę. Ostatnio pojawiły się zmiany w cenniku i wiele modeli jest dostępe w obniżonej cenie: Samsung Galaxy SII, Nokia E7 communicator, Nokia N9, nowsze modele Sony Ericssona etc. Takie zmiany wprowadzili w planah optymalnych, nie wiem jak jest dokładnie w taryfach indywidualnych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group