To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - prosze o pomoc w znalezieniu dobrego tela dla kumpla

bodziudan3 - Wto Paź 25, 2011 19:41
Temat postu: prosze o pomoc w znalezieniu dobrego tela dla kumpla
witam. mój kolega ma zamiar zmienic telefon. jeśli chodzi o cene do 400 zł moze byc nowy a może byc uzywany w dobrym stanie. Chodzi mo glownie o wifi, a takze o bardzo dobrej jakosci zdjęcia. jesli chodzi o budowe może byc dotyk, moze byc slider lub klawiatura klasyczna. Marka tez mnie nie obchodzi, system operacyjny rownież.
Ekierka - Śro Paź 26, 2011 20:35

Jesli chodzi o dotykowce to polecam te które mają androida, do 400 zł możesz kupic całkiem nowy LG GT540, ma wifi, aparat 3 mpix z autofocusem, ekran ma 3 cale, bateria trzyma się długo (nawet tydzień) czas czuwania 500h
błono - Czw Paź 27, 2011 13:13

rzeczywiście wart zastanowić się nad gt540 nie tylko ze względów multimedialnych i technologicznych, ale również dlatego że mimo iż model ten nie jest świeżynką na rynku to nadal wyróżnia się wysmakowanym designem.
ziomiwan - Czw Paź 27, 2011 20:51

GT540 odpada, zbyt wolny, zdjęcia robi słabe. Nie polecam..
W tej cenie Samsung i5800 albo Wave S723

Ekierka - Sob Paź 29, 2011 18:44

Bez przesady, aż takie złe te zdjęcia nie są, choc fakt wolałabym zaproponować tu P500, ale kolega ma ograniczony budżet
Janka5 - Nie Paź 30, 2011 23:32

No ja nie wiem jaki telefon do 400 zł będzie robił bardzo dobrej jakości zdjęcia.
ziomiwan - Czw Lis 03, 2011 22:43

Ale ja wiem i odpowiedziałem na to wyżej ;) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group