To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki, który telefon - smartfon wybrać?

agatree - Śro Lis 12, 2014 11:49

tomiks napisał/a:
Proszę o pomoc w wyborze tel., cechy:
Nowy do 500 zł
Wielkość ekranu powyżej 4 cali
dobry aparat i nagrywanie wideo,
solidnie wykonany, żeby się odrazu nie rozleciał przy pierwszym lepszym upadku

Generalnie ma służyć do odbierania rozmów i dzwonienia oraz robienia zdjęć, filmików rodzinnych podczas wycieczek, spacerów.


szukam telefonu o podobnych cechach z budzetem do 800 zl i dla dziewczyny :cool:
jaki model polecacie?

gooonzooo - Nie Lis 16, 2014 13:40

agatree napisał/a:
tomiks napisał/a:
Proszę o pomoc w wyborze tel., cechy:
Nowy do 500 zł
Wielkość ekranu powyżej 4 cali
dobry aparat i nagrywanie wideo,
solidnie wykonany, żeby się odrazu nie rozleciał przy pierwszym lepszym upadku

Generalnie ma służyć do odbierania rozmów i dzwonienia oraz robienia zdjęć, filmików rodzinnych podczas wycieczek, spacerów.


szukam telefonu o podobnych cechach z budzetem do 800 zl i dla dziewczyny :cool:
jaki model polecacie?


Dołóż ok 100 zł i kup Samsunga Galaxy S III mini La Fleur - świetny telefon. A w serii La Fleur stworzony z myślą o kobietach. Ma kwiatowe motywy oraz fajne kolorowe obudowy. :cool:

agatree - Pon Lis 17, 2014 12:55

gooonzooo napisał/a:
agatree napisał/a:
tomiks napisał/a:
Proszę o pomoc w wyborze tel., cechy:
Nowy do 500 zł
Wielkość ekranu powyżej 4 cali
dobry aparat i nagrywanie wideo,
solidnie wykonany, żeby się odrazu nie rozleciał przy pierwszym lepszym upadku

Generalnie ma służyć do odbierania rozmów i dzwonienia oraz robienia zdjęć, filmików rodzinnych podczas wycieczek, spacerów.


szukam telefonu o podobnych cechach z budzetem do 800 zl i dla dziewczyny :cool:
jaki model polecacie?


Dołóż ok 100 zł i kup Samsunga Galaxy S III mini La Fleur - świetny telefon. A w serii La Fleur stworzony z myślą o kobietach. Ma kwiatowe motywy oraz fajne kolorowe obudowy. :cool:


😊 podoba mi sie 😊

a ewentualnie jeszcze jakis inny model? Moze cos z Nokii?

gooonzooo - Nie Lis 23, 2014 16:43

Jeżeli nie masz nic przeciwko windows phone to poleciłbym Nokię 630... ekran powyżej 4 cali, dobry aparat, przystępna cena no i kilka fajnych kolorków do wyboru :cool:
DawidDawidDawid - Pon Lut 16, 2015 13:55
Temat postu: Parę telefonów - jaki wybrać ?
Cześć Waszystkim

Potrzebuję Waszej pomocy.

Nie wiem jaki najlepiej telefon wybrać, a mam do wyboru:
- LG L Fino
- HTC Desire 310
- LG L65
- LG F60
- Sony Xperia E3
- Samsung Galaxy Core Prime
- Sony Xperia M2

Czego chcę od telefonu ?
- Możliwie najlepszej jakości zdjęć
- Aby bateria trzymała jak najdłużej


Bardzo prosiłbym o wskazanie najlepiej dwóch najlepszych telefonów (ten lepszy proszę pogrubić albo napisać, że jest lepszy od drugiego), które spełnią moje wymagania.

Bardzo dziękuję.

halohalo - Wto Lut 17, 2015 11:33

z tych powyzszych to może jedynie nad lg F60 bym się zastanowił... a czemu taki wybór? Ty wybierałeś, czy to z jakiejś oferty?
Ramirez - Pon Cze 08, 2015 15:36

Xperia M2 też jest niezłym wyborem. Producent zapowiedział właśnie, że dostanie najnowszego Androida.
arek_43 - Nie Cze 14, 2015 15:29

Hej wszystkim

Szukam nowego telefonu, przede wszystkim dobrze trzymającego baterię. Jestem zainteresowany aukcjami internetowymi i dlatego szukam opinii, czy z podanych tam ktoryś polecacie? ;)

lego40 - Nie Cze 14, 2015 16:42

arek_43 napisał/a:
Hej wszystkim

Szukam nowego telefonu, przede wszystkim dobrze trzymającego baterię. Jestem zainteresowany aukcjami internetowymi i dlatego szukam opinii, czy z podanych tam ktoryś polecacie? ;)


"przede wszystkim dobrze trzymającego baterię"....... skoro tylko takie kryterium to wybieraj z najdroższych i najbardziej wypasionych oraz markowych :wink:

Jolka235 - Czw Cze 25, 2015 15:00

Hej :)
nie bardzo znam się na telefonach, ale podoba mi się:
Samsung Galaxy S5 Mini G800H Dual SIM
Co o nim sądzicie? Warto kupić?

gooonzooo - Czw Cze 25, 2015 20:01

Jak Ci się podoba to kupuj śmiało :cool:
Pismak - Śro Sty 25, 2017 15:39

Ja polecam Xiaomi Redmi Note 3, produkt wysokiej jakości w dobrej cenie.
Anonymous - Czw Lut 02, 2017 09:32

Szkoda że firma Xiaomi średnio się rozwija na rynku Europejskim :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group