To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Dzwonią dziwne numery.....

mala90 - Pią Wrz 16, 2011 00:24
Temat postu: Dzwonią dziwne numery.....
Witam
Może jest to nieodpowiednie miejsce, ale nie wiem gdzie się zwrócić.
No więc od ponad roku wydzwania do mnie nr zastrzeżony. Gdy odbieram jest głucho i nie słychać nawet zadnych szmerów, bez wzgledu na czas połączenia. Ma to miejsce o roznych porach dnia i nocy, i w roznych odstepach czasu, czasami praktycznie codziennie, potem miesiac przerwy. Od kilku miesięcy połączenie ani na telefonie ani na bilingu nie ujawnia się. Byłam z tym nawet na policji, by mieć podkładkę w orange do zmiany nr, no ale w mojej ofercie jest to niemożliwe. Zaproponowano mi tylko abym zablokowała na tel nr nieznane i zebym włączyła w sieci usługę, która to blokuje. Włączyłam to i to, na jakis czas znowu był spokoj, ale ostatnio NADAL TEMU NR UDAJE SIĘ DO MNIE DODZWONIĆ. Czy ktoś z Was może mi pomóc, w zrozumieniu tego, albo ktoś wie jak i co mogę zrobić by ten nr zablokować? Oraz dlaczego nie wyświetla się w historii połączeń na tel i na bilingu i czemu ZUPELNIE NIC nie slychac? Czy moze to jest jakies polaczenie internetowe?
Bardzo proszę o poważne podejście do tematu.

ziomiwan - Wto Wrz 20, 2011 22:08

Wygląda to bardziej na jakiś problem sieci. Sieć to orange tak? Więc proponuję zgłosić to jako reklamację. A do tego reklamację włączonej usługi blokowania połączeń zastrzeżonych.
mistrz007 - Pią Maj 15, 2015 07:53

Ja z kolei czasem mam taki problem, że mój telefon dzwoni sam do siebie. Mam normalny sygnał, że ktoś dzwoni a na wyświetlaczu pojawia się mój numer. Miałam tak kilkanaście razy. Nie wiem o co chodzi... Chyba też usterka ze strony operatora...
gooonzooo - Nie Maj 17, 2015 14:34

Zawsze można oddzwonić ale ja najpierw jak do mnie dzwoni jakiś dziwny numer to nie odbieram, tylko sprawdzam w google.... :cool:
I jak w większości się okazuje, rzeczywiście są to numery albo jakiś telegier, quizów albo z banków....

Ksawery Góra - Pią Wrz 04, 2015 09:53

ja tak samo sprawdzam w google i czesto są to oszusci którzy chcą nas naciagnąc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group