To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - abonament dla firm. Jaka sieć?

warka - Śro Lis 16, 2011 14:32

@ziomiwan- może kierujesz się jakimiś starszymi ofertami, bo teraz w biznesie można dostać rabat na abonament, większą ilość minut w taryfie (do 2700), darmowe hot spoty, 2 GB transferu i niższe stawki na wybrane modele smartfonów, więc po przeanalizowaniu wychodzi całkiem korzystnie.
ziomiwan - Śro Lis 16, 2011 21:28

Analizuj dalej, ale nie przez internet, a już ofertę u nich, kiedy chcesz wybrać abonament w ROZSĄDNYCH CENACH...
warka - Czw Lis 17, 2011 14:06

@ziomiwan- w takim razie może ustalmy co rozumiesz poprzez "abonament w rozsądnych cenach"
ziomiwan - Pią Lis 18, 2011 21:29

W rozsądnych cenach 100zł. Bo mało komu, kto prowadzi małą firmę (czyli większość przedsiębiorstw w PL) potrzeba większego abo, a do tego więcej płacić, bo oczywiście dążymy do obniżenia kosztów.
Pakowanie się w abonamenty wyższe jest głupotą, no chyba, że ma się nadmiar gotówki ;) .

Edytas - Pon Lis 21, 2011 10:38

Jak chodzi o rozsądne ceny to ja osobiście proponuje PLAY, zwłaszcza jeżeli chodzi o Firmy i o przeniesienie numeru. PLAY ma niskie stawki i abonamentów i minutowe. Może szerokim wyborem telefonów pochwalić się nie może, ale zdecydujmy się: czy chcemy niską cenę abonamntu czy wypasiony telefon, który mało kto ma? Nie mówie, że nie ma wyboru, ale czasem wymagamy czegoś co jest mało realne. Ja byłam przez 10 lat w dawnej Erze i jak zobaczyłam co proponują mi na przedłużenie to ubawiłam się. W orange jest podobnie.. jak można za 100zł aqbonamnetu dać 500 minut? Masakra...
Tak więc ja ze swojej strony polecam PLAY, ale nie sugerujcie sie stroną Internetową. Są Mobilni Doradcy Klienta, którzy tylko się zajmują Firmami, mają większą game ofert dfo zaproponowania.

warka - Pon Lis 21, 2011 10:44

@ziomiwan- ale przecież nikt nikogo nie zmusza do wyższych abonamentów. W każdej ofercie masz jakiś przedział cenowy - od abonamentu za ok 30 zł, po takie za 300 i wnioskuję, że skoro są w ofertach abonamenty za 300 zł to z pewnością nie brakuje osób zainteresowanych.

Wybór abonamentu to kwestia potrzeb i nie ma co tego oceniać. Wiadomo, że im wyższa kwota zobowiązania tym więcej przywilejów, jednak od jakiegoś czasu wiele się pozmieniało, co osobiście mnie cieszy.

Nie trzeba mieć już wysokiego abonamentu (tzn. powyżej 100zł) aby móc korzystać z dodatkowych możliwości. Dlatego też wspomniałam o nielimitowanych połączeniach w sieci, darmowych hot spotach etc.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group