To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Muszę szybko mieć nowy telefon.

DonPedro - Czw Sie 25, 2011 16:36
Temat postu: Muszę szybko mieć nowy telefon.
Witam, próbowałem na szybko znaleźć podobny temat, ale nie udało się. Potrzebuję w miarę szybkiej odpowiedzi, więc zakładam nowy temat. Zaznaczam, że słabo znam się na telefonach.
Wczoraj zepsuł mi się telefon (nokia 6300, byłem zadowolony, ile kosztuje używany?), zamókł w deszczu, nastąpiło zwarcie i klops. W miarę szybko potrzebuje komórkowca, najlepiej nowego jeśli to możliwe, ale używanych nie wykluczam. Chciałbym wydać do 100 zł (orientacyjnie), jednak w ostateczności mogę dołożyć.
Nie mam dużych wymagań, telefon musi mieć odtwarzacz mp3, kolorowy wyświetlacz ( :smile: ) możliwość zamontowania karty pamięci, tak ze 2 giga, najlepiej możliwość odtwarzania filmów.
Chciałbym telefon firmy nokia, zawsze z nich korzystałem i się przyzwyczaiłem.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, zależy mi na czasie. Z góry serdecznie dziękuję.

ziomiwan - Pon Sie 29, 2011 20:04

W takim razie z nokii sam musisz poszukać czegoś na allegro.
Ja nie jestem fanem tej marki, nigdy ich nie polecam, baa zawsze je odradzam..
Jeśli jeszcze nic nie kupiłeś to może coś z innej firmy?

Lena - Wto Lut 21, 2012 19:44

hey jestem tu nowa i chcę kupić telefon który ma aparat 5 mpx i który jest bardzo dobry możecie mi pomóc w wyborze telefonu. Cenowo może być do 700 zł ;p.
darkgee - Wto Lut 21, 2012 20:00

Samsung Wave S8500? Jako aparato-kamera nadaje się świetnie. W dodatku jest w połowie drogi pomiędzy zwykłym telefonem a smartfonem, dzięki czemu jest bardzo prosty w obsłudze, a nie jest tak ograniczony. I za 700zł nówkę kupisz.
ziomiwan - Nie Lut 26, 2012 22:08

W połowie drogi między telefonem, a smartfonem??
Bzdura. W takim razie wszelkie androidy są na poziomie zwykłych telefonów komórkowych..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group