To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki telefon wybrać, koniecznie z gniazdem 3,5 mm

Cage - Czw Sie 25, 2011 14:05
Temat postu: Jaki telefon wybrać, koniecznie z gniazdem 3,5 mm
Witam.

Szukam telefonu komórkowego z wbudowanym fabrycznym gniazdem na słuchawki 3,5mm
Potrzebuje telefonu koniecznie, który posiada obudowę klasyczną.
Odtwarzacz MP3 oraz slot na karty pamięci, który obsługuje karty o pojemności 4GB

Telefon nie musi posiadać klawiszy muzycznych, ale potrzebuje, żeby było można klawiszem "+ -" zrobić głośniej lub ciszej dźwięk odtwarzanego utworu MP3.

Oczywiście na własną rękę szukałem telefonów tego typu i już z kilku zrezygnowałem.

Nie chcę:

Motorola E8 - za duża wielkość telefonu.
Sony Ericsson Cedar - Ekran telefonu cały czas się świeci podczas rozmowy, bateria krotko trzyma i długo się ładuje.
Nokia 6303 Classic - słaba jakość odtwarzacza MP3.

Producent telefonu, to nie ma znaczenia, tylko szukam telefonu, który będzie popularny i dość łatwo dostępny, a także żeby działał stabilnie i bateria trzymała podobnie jak w Nokia 6230i.

Oczywiście szukam telefonu używanego w cenie do 150zł, a wiadomo że skoro będzie stan telefonu bardzo dobry lub dość dobry, to może być do 200zł

ziomiwan - Pon Sie 29, 2011 20:06

Może Samsung U800?? Bardzo dobry telefon jeśli chodzi o wykonanie, oraz działanie. Mp3 gra dość ładnie, a telefon jest mały.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group