To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Śmieszne pseudoreklamy na naszym forum

jarilitmanen - Czw Wrz 29, 2011 11:44
Temat postu: Akcesoria do telefonów w internecie
Witam, posiadam sklep internetowy z akcesoriami do telefonów, początkowo myślałęm że będzie to fajny, dochodowy interes ale jak narazie sprzedaż nie idzie. Doradzcie co zrobić by interes ruszył
darkgee - Czw Wrz 29, 2011 17:08

Na początek proponowałbym obniżyć marżę. KOnkurencyje ceny to podstawa, zwłaszcza jak zaczynasz interes. Na początku musisz sobie wyrobić renomę, a potem dopiero możesz myśleć o wyższych cenach.
Co innego byłoby gdybyś handlował towarem deficytowym. Wtedy mógłbyś ustalac sobie dowolne ceny.

Możesz też oczywiście zaoferować dodatkowe usługi, np. transport w obrębie np. 50km, jedno, takie samo akcesorium za free przy zakupie np. 10, itp.

Co innego mam ci doradzić? Rynku na którym handlujesz nie znam, więc mogę ci tylko przedstawić podstawy.

alinamaj666 - Pią Wrz 30, 2011 12:58

ja radzę zainwestować w pozycjonowanie taka forma reklamy zapewnia najwięcej klientów. Jeśli mogę coś doradzić to powiem tak jeśli masz sklep na sote albo istorze to firma (była sobie nazwa) świadczy usługę pozycjonowania z bardzo interesującym rabatem na pozycjonowanie tych platform
ziomiwan - Pią Wrz 30, 2011 22:54

Sam miałem doradzić aby w tej firmie szukać oparcia!! :) Co to za plaga nędznych reklamiarzy??
halohalo - Sob Paź 01, 2011 10:12

Dokładnie jarilitmanen, i alinamaj666 to samo IP, więc przenosimy i scalamy temacik w odpowiednie miejsce czyli... "Śmieszne pseudoreklamy na naszym forum" :wink:
makrup80 - Śro Sty 18, 2012 15:55
Temat postu: Eleganckie buty
Witam, od lutego zaczynam nową pracę. Będę miał do czynienia z klientami i muszę jakoś porządnie wyglądać. Gajer już mam, ale potrzebuję nowych eleganckich butów w kolorze czarnym. Oglądałem kilka par ostatnio na mieście ale ceny mnie po prostu zabijają. Słyszałem, że kupując przez Internet można sporo zaoszczędzić. Znacie jakieś sprawdzone sklepy z takim obuwiem w rozsądnych cenach?
halohalo - Czw Sty 19, 2012 21:14

Nie nie znamy ale pewnie zalogujesz się z innego konta i nam taki polecisz :wink: :lol:
ziomiwan - Wto Sty 24, 2012 20:19

Sam jestem ciekaw co to za sklep ;)
danielkar25 - Czw Sty 26, 2012 09:41

To fakt, kupując w sieci można zaoszczędzić nawet do 50% i sam się o tym przekonałem. Co do samych butów zajrzyj sobie do sklepu (wymoderowano) Widziałem, że mieli ostatnio w wyprzedaży czarne buty Ecco. Może o coś takiego Tobie chodzi?
ziomiwan - Czw Sty 26, 2012 14:03

Hahahaha to boty czy nie posiadające rozumu istoty ludzkie?? ;)
halohalo - Czw Sty 26, 2012 22:03

makrup80, vel danielkar25 no wcalę się nie dziwię, że tyle zaoszczędziłeś skoro sam sobie polecasz te buty i sklep :lol:

Temat oczywiście scalamy z tematem "Śmieszne pseudoreklamy na naszym forum" :lol:


Ps
markup80 vel danielkar25 co jeszcze chciałbyś nam polecić? :wink:
pisz odrazu w tym temacie :lol:

JakrekBak - Wto Gru 31, 2013 12:37

hehe dobre. Nie lepiej zapłacić za reklamę na forum niż tak czas tracić?
astragirl - Sob Lis 01, 2014 06:05
Temat postu: Gdzie najllepiej mieć zabieg kosmetyczny
Tak jak w temacie. Gdzie to najlepiej zrobić w Poznaniu?
halohalo - Sob Lis 01, 2014 11:00

Kolejne :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group