To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Śmieszne pseudoreklamy na naszym forum

makrup80 - Czw Sie 04, 2011 11:50
Temat postu: Śmieszne pseudoreklamy na naszym forum
Szukam dobrego kompleksowego biura rachunkowego ze stolicy lub okolic. Biznes się rozkręcił, i muszę zatrudnić specjalistów. Także czekam na każdy kontakt, sprawdzony i pewny.
Aneta.ph - Wto Sie 23, 2011 08:51
Temat postu: Potrzebuję waszej pomocy!
Wczoraj wieczorem wracałam do domu z pracy i przejeżdżałam przez las. Wyleciał mi nagle dzik i uszkodził mi błotnik, prawą przednią lampe i zderzak. Strasznie się wystraszyłam i nie wiem co mam z nim zrobić.Dziś już nie mam czym jechać do pracy. Powiedzcie mi co mam z tym zrobić.
Arnold134 - Wto Sie 23, 2011 10:29

Znam bardzo ciekawą stronę gdzie znajdzie pani używane części do swojego samochodu. Z pewnością ułatwi to pani naprawę auta. (tu była sobie reklama. Admin) Kupywałem u nich dużo razy ponieważ mam swój zakład mechaniczny. Najlepiej skontaktować się z nimi telefonicznie niż poprzez "klikanie". Gdyby nie znalazła tam pani potrzebnych części zawsze można skorzystać z allegro.
Pozdrawiam. :)

halohalo - Wto Sie 23, 2011 16:43

Aneta.ph a co z dzikiem? zgłosiłaś leśniczemu? :wink:



Arnold134 jakie to szczęście, że tak szybko natknąłeś się wśród tysięcy stron na post Anety.ph i niezwłocznie pospieszyłeś jej z radą. Pewnie 5 minut później auto zostało naprawione :wink:


Ps
Aneta.ph, + Arnold134, = to samo IP :lol:

Co też teraz ludzie nie wymyślają, żeby sie reklamować :lol:

makrup80 - Pon Sie 29, 2011 15:08
Temat postu: Poprawienie rozpoznawalności firmy w internecie?
Chce poprawić sytuacje swojego przedsiębiorstwa poprzez polepszenie jej rozpoznawalności w internecie jakie działania byście mi doradzili aby uzyskać w tym celu najlepsze rezultaty?
ziomiwan - Pon Sie 29, 2011 20:00

Wszystko zależy od tego czy firma działa na rynki lokalnym czy na terenie całego kraju.
ziomiwan - Pon Sie 29, 2011 20:35

No widzisz czego to się nie robi, aby pomóc potrzebującemu?? Fachowa pomoc w 5minut :) .
A najlepsze jest to, że uważają, że nikt nie zauważy tej kiepskiej reklamy...

danielkar25 - Śro Sie 31, 2011 12:14

No witaj, mój biznes obsługuję pod tym względem firma (tu była sobie nazwa firmy), właśnie z centrum są. Profesjonaliści, dobry kontakt i pewność wykonania. Nie miałem z nimi żadnych problemów.
halohalo - Sob Wrz 03, 2011 10:17

makrup80, i danielkar25, = oczywiście to samo IP :lol:

Gość zarejestrował ponad 10 miesięcy temu, miesiąc temu zapoczątkował temat i dopiero po kilku tygodniach dodał odpowiedź. Co za sprytna reklama :wink:

halohalo - Sob Wrz 03, 2011 10:22

Zapewne tak jak w innych tematach założonych przez makrup80, niedługo pojawi się odpowiedź z innego jego konta i dowiemy się całej prawdy :wink:
ziomiwan - Pon Wrz 05, 2011 19:50

Właśnie dopiero później zauważyłem jego inne tematy ;) . Ale chętnie poznam tą jedną jedyną prawdę :)
Laqape6 - Czw Wrz 08, 2011 00:30
Temat postu: Restauracje warszawa
Witam. Powiedzcie proszę jakiego rodzaju restauracje powstały w Warszawie w przeciągu ostatnich lat? Mile widziane nazwy:)
halohalo - Czw Wrz 08, 2011 11:22

Zapewne wkrótce nas sam-sama oświecisz :lol:
Tylko pewnie z innego konta :lol:

Ps.
Scaliłem te pseudo reklamy w jedno i zrobimy temat: "Śmieszne pseudoreklamy na naszym forum"

Wupaze2 - Czw Wrz 15, 2011 04:25
Temat postu: Zaproszenia na ślub
Przejrzałam setki zaproszeń ślubnych, ale żadne mi się nie podobały. Doradźcie mi, gdzie znajdę eleganckie zaproszenia. Chciałabym aby były niepowtarzalne, eleganckie.
halohalo - Czw Wrz 15, 2011 16:47

następne :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group