To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia E72 odbieranie e-mail "po powiadomieniu"

janwawa - Pon Sie 08, 2011 16:58
Temat postu: Nokia E72 odbieranie e-mail "po powiadomieniu"
Mam Nokię E-72, z którą "walczę" w kwestii konfigurowania. Obecnie poddałem się w sprawie ustawienia terminu synchronizacji, tzn. opcja "po powiadomieniu". Czy Ktoś mógłby w kilku słowach napisać o co chodzi? co to za usługa? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź, jednocześnie oferuję podpowiedzi przy innych sprawach, które udało mi się rozwikłać przy konfigurowaniu tego miłego telefonika.
Pozdrawiam

slawek09072 - Śro Lis 16, 2011 22:28

Co masz na myśli z tym powiadomieniem ? Mam tą nokię korzystam z maila więc może coś doradzę
janwawa - Pią Lis 18, 2011 09:02

W ustawieniach poczty jest Interwał synchronizacji i opcja "Po powiadomieniu". Chciłbym, żeby poczta przychodziła bez opóźnień, tzn. czekania aż Nokia sprawdzi na serwerze. Tak jest np. w usłudze bb ale podobno trudno ją uruchomić na Nokii więc wogóle nie ruszam tematu.
slawek09072 - Pon Sty 30, 2012 21:28

ogolnie ja tez mam problem z pewnymi funkcjami tj. przy sieci wlan jesli dam uruchom po potwierdzeniu to wogole nie reaguje i uruchamia sie automatycznie troche mnie to meczy , ale wchodze przez wlan i wtedy sie lacze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group