To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - samsung galaxy s1

michalp.10 - Pon Lip 25, 2011 02:05
Temat postu: samsung galaxy s1
Witam, mam okazje zakupic w bardzo dobrych pieniadzach - galaxy s1 badz tez iphona 3gs, co powiniennem wybrac? prosze o fachowe opinie.

Duzo dobrego slyszalem o galaxy, jednak jest to ponoc czysta podrobka iphona, osobiscie nie jara mnie logo jabluszka, potrzebuje dobrego telefonu, tak wiec co bd lepsze?

pozdrawiam serdecznie, prosze o opinie uzytkownikow i wyrozumialosc, jako ze na telefonach sie nie znam.

ziomiwan - Wto Lip 26, 2011 14:40

Ciężka sprawa, bo oba telefony są na swój sposób dobre.

iPhone, w nim za każdym razem zniechęcał mnie wyświetlacz który po upadku na ziemie pęka na kawałki...
W Galaxy tego nie uświadczysz.

Jakość wyświetlanego obrazu również w Galaxy będzie lepsza, bo ma Super AMOLED wyświetlacz. Szybkość działania przemawia również za Galaxy S.
Do tego mocno rozbudowany android market czyli odpowiednik applowskiego appstore.

Chyba wybrałbym Galaxy.
Strach przez rozbitym wyświetlaczem po upadku iPhone bardzo osłabia jego pozycję.

michalp.10 - Nie Sie 07, 2011 20:43

Dziekuje.

A moze mi ktos wyjasnic czym rozni sie model i9000 od i9003 oba nazwane w sklepach galaxy s ? pozdrawiam serdecznie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group