To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Orange mówi Ci spier*****!

fendren - Pią Lip 22, 2011 19:54
Temat postu: Orange mówi Ci spier*****!
Oto jak traktowani są klienci w orange.
Taką wiadomość pozostawił mi na poczcie gość z bok:

http://w823.wrzuta.pl/aud...e_mowi_ci_spier


Pozdrawiam wszystkich coraz bardziej niezadowolonych z orange!

twistet - Pią Lip 29, 2011 13:02

No to nieźle się rozpanoszyli, swoją drogą trzeba na nich uważać, bo ostatnio mojej matce włączyli jakąś usługę, za którą rachunek poszedł o parę złotych w górę, szukają chyba takich co nie wiedzą co jest grane i naciągają klientów.
halohalo - Pią Lip 29, 2011 18:18

Gość z bok też człowiek :wink:
twistet - Pon Sie 01, 2011 09:50

no niby tak, ale mogły traktować ludzi, którzy do niego dzwonią z profesjonalizmem i szacunkiem, w końcu to klienci
ZozolekPL - Pon Sie 01, 2011 14:49

Pięknie Traktują swoich klientów... Pięknie... ;/

Nie dość że najdroższa sieć to jeszcze wyzywają .:) Pan konsultant zrobił świetną reklame sieci Orange ;)

ziomiwan - Wto Sie 02, 2011 20:07

Obsługa klienta w orange zawsze stała na bardzo niskim poziomie więc to mnie nie dziwi...
arek16 - Czw Sie 11, 2011 14:06

powinieneś być wdzięczny , bo facet tobie konkretnie wyjaśnił co i jak . Ja miałem taki przypadek ,że zwodzili mnie przez prawie 6 miesięcy ( chodziło o zły rachunek = naliczyli mi potrójną kwotę niz normalnie płacę ) . Najpierw powiedzieli mi ,ze mam zapłacić zawyżony rachunek ,a nastepnie nie bedę płacił przez nastepne 3 miesiące i się zaczeła jazda ... Nie dosyć ,że przysyłali rachunki to kazali płacić za usługi z któych nie korzystałem . nie będę tego opisywał bo autentycznie za milionowym razem , jak nie wytrzymałem nerwowo , to powiedziałem im , ze to oni mają spier.... . Pomogła dopiero interwencja rzecznika praw konsumenta - czy jakoś tak to się nazywa . . Ja od orange nie wezmę niczego nawet jakby dawali to za darmo . Ja tej sieci mogę jedynie powiedzieć to co konsultant powiedział tobie ..
ziomiwan - Pon Sie 29, 2011 20:43

arek16 ja również nie mam zamiaru niczego wziąć od orange. Więcej nerwów i problemów niż to wszystko warte.
Mnie, aż trzęsło jak kolejny raz tym baranom pisałem i mówiłem to samo, a tu jak grochem o ścianę.

bodzio2 - Pią Paź 28, 2011 13:07

Gosciu chyba ma problemy ze sobą i pusciły mu nerwy jestem ciekaw co było tego powodem,ja też jestem w sieci Orange rozmawiałem kilka razy z BOK-em i na szczęscie było OK.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group