To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - telefon z GPS

elysier - Śro Lip 20, 2011 20:20
Temat postu: telefon z GPS
witam wszystkich

jak już w opisie wspomniałem poszukuje telefonu w którym GPS działa w trybie offline i nie wymaga łączenia sie z internetem. Zgłupiałem już od opisów producentów oraz operatorów dotyczących modeli telefonów i teraz proszę o pomoc specjalistów prawdziwych czyli użytkowników.

Jestem w playu i tuż przed końcem umowy dlatego tez zrobiłem mały rekonesans telefonów które by mnie interesowały:

Motorola Defy
HTC Desire
HTC Desire Z
HTC Wildfire
HTC Wildfire S
HTC HERO

Samsung S8530 Wave II
Samsung S8500 Wave


co do porad to interesują mnie przede wszystkim wypowiedzi dotyczące tego czy ów smartfon posiada zwykły gps i czy można samemu instalować programy nawigacyjne, oraz jakość anteny tzn jak szybko potrafi odnaleźć satelity bez wsparcia budżetchłonnego agps-u.

Najbardziej zależy mi na wymienionej Motoroli defy to też chętni poczytam jak najwięcej opinii na temat tego cacka ;]

ziomiwan - Śro Lip 20, 2011 22:24

HTC Desire
HTC Desire Z
HTC HERO
Samsung S8530 Wave II
Samsung S8500 Wave
Motorola Defy

Tu bez problemu zainstalujesz i połączysz się bez żadnych opłat.

Sam mam Wave S8500 z nawigacją nDrive która spisuje się znakomicie, szybko łapie fixa, działa bardzo dokładnie i w mig wylicza trasę.

Defy- nie miałem jej w rękach, ale z opinii wynika, że telefon naprawdę świetny, z GPS podejrzewam, że podobnie jak w Wave.

slawek09072 - Śro Lis 16, 2011 22:26

Ja korzystam z Noki E 72 i jestem bardzo zadowolony z navi mapy są bardzo dokładne i cały sprzęt jest bardzo wygodny w użytkowaniu także polecam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group