To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Co bys wybral(a) ? Xperia X10/ Wave II / Galaxy Ace / inny??

Jerry - Czw Maj 26, 2011 23:51
Temat postu: Co bys wybral(a) ? Xperia X10/ Wave II / Galaxy Ace / inny??
Na wstepie witam sie jako nowy uzytkownik. Od mojego ostatniego zakupu telefonu minelo kupe czasu czyli ok. 2 lata. Problem polega na tym ze po takim czasie, czlowiek totalnie nei wie co dzieje sie na rynku. Troche poczytalem, troche poogladalem recenzji.
Do czego ma sluzyc telefon :
1 - dla wielu pewnie zaskoczenie ale do dzwonienia ;)
2 - wygoda przy pisaniu smsow jest dosc istotna
3 - GPS - dla mnie dosc wazna sprawa. Jesli tel ma mozliwosc wgrania GPSu w sensie oprogramowania i map w prosty sposob bedzie to plus, plusem jest tez szybkie znajdowanie sie w sieci, a nie wyszukiwanie miejsca w ktorym sie znajduje przez pol godziny.
4 - przegladanie internetu - strony, komunikatory, filmy z YT itp.

Fajnie gdyby był przejrzysty i przyjemny w obsludze.
Osobiście spośród 3 wymienionych najbardziej przypadl mi do gustu Samsung Wave II. Nie wiem tylko o co chodzi z systemem operacyjnym Bada 1.2 ??? Nokie sa na symbianie, wiekszosc pozostalych na androidzie, a to co za dziwadlo?
Czekam na wejscie T-Mobile na rynek, wiec mam jeszcze chwile na podjecie decyzji. Wszelkie propozycje, pomysly, wnioski, slowa otuchy i krytyki mile widziane;)

ziomiwan - Sob Cze 04, 2011 17:32

Wave II będzie najlepszym wyborem. Bada OS działa rewelacyjnie, jest mega szybki, bardzo prosty w obsłudze i daje wielkie możliwości.


Ale racja, lepiej poczekać chwilkę na T-mobile, mogą dać jakąś promocję ładną na początku.

Kefir - Nie Cze 05, 2011 14:10

Bada jest ok. ale na korzyść Androida przemawia Android Market. Na Bada jest o wiele mniej aplikacji. Ja wybrałbym Xperie x10 ze względu na Androida oraz większy wyświetlacz dzięki czemu lepiej się na nim przegląda internet. Natomiast jeżeli ściąganie aplikacji Cię nie interesuje to lepszy będzie Wave.
twistet - Pon Sie 01, 2011 09:53

Ja bym brał Galaxy Ace, solidny smartphone i w dodatku na androidzie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group