To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - LG P500 (Optimus One, Swift Plus) czy Samsung Wave 533?

bartekptak - Pon Kwi 25, 2011 19:06
Temat postu: LG P500 (Optimus One, Swift Plus) czy Samsung Wave 533?
Cześć

Mam do wyboru:

LG P500 i Samsunga Wave 533?
Którego mam wybrać?

Telefon u mnie będzie głównie do:
*internetu,
*gier,
*sms,
*muzyki.

Chciałbym mieć telefon z dobrze reagującym wyświetlaczem, nie tnącym się softem i dobrą baterią.

Może wymienię plusy dla mnie:

+LG 500
+Android
+dobry procesor
+lepsza przeglądarka
+więcej aplikacji
+lepsza bateria


+Samsung Wave 533
+klawiatura QWERTY
+ekran super Amoled
+niby lepsza muzyka
+tańszy

Proszę o pomoc w wyborze;]

Ekierka - Wto Kwi 26, 2011 17:02

Na androidzie na pewno telefon będzie lepiej chodził, wiec to jest chyba taki główny plus dla LG P500.
Janka5 - Wto Kwi 26, 2011 19:14

Sam widzisz, że więcej plusów jest za LG 500 :)
ziomiwan - Wto Kwi 26, 2011 20:59

Ekierka i Janka... Nie macie racji.
I jak widzę nie wiecie jakie są różnice między tymi dwoma telefonami, oraz nie wiecie, że BADA działa znacznie lepiej i znacznie szybciej niż android.

S533 nie posiada wyświetlacza Super AMOLED.
Super AMOLEDa posiada S8500 jeśli jego miałeś na myśli to bierz go i nie myśl o niczym innym.

Jeśli zaś masz wybrać między Wave S533,a P500 to bierz LG, jest telefon nieznacznie lepszy od S533, masz na niego więcej gierek i nieco lepiej działa na nim internet, ale licz się z tym, że jakość muzyki będzie na niskim poziomie, w tej kwestii BADA i Wave górą nad każdym systemem.

błono - Czw Kwi 28, 2011 11:06

P500 będzie dobry to przeglądania stron internetowych, ma duży pojemnościowy panel dotykowy o wymiarach 320 x 480 pikseli, 3.2 cala, co ważne ma Wi-Fi ,a do tego w zestawie dostajesz 2 GB pamięci, czyli możliwość przechowywania sporej ilości plików.
Janka5 - Czw Kwi 28, 2011 17:06

Przecież napisałyśmy to samo co Ty ziomiwan :)
Wybierając pomiędzy tymi dwoma modelami lepszy będzie LG :)

błono - Pią Kwi 29, 2011 10:15

ziomiwan napisał/a:
Jeśli zaś masz wybrać między Wave S533,a P500 to bierz LG, jest telefon nieznacznie lepszy od S533, masz na niego więcej gierek i nieco lepiej działa na nim internet, ale licz się z tym, że jakość muzyki będzie na niskim poziomie, w tej kwestii BADA i Wave górą nad każdym systemem.

Chyba się ziomiwan trochę zakręcił bo tylko potwierdza, że mając do wyboru oba modele to LG będzie lepszym wyborem

ziomiwan - Pią Kwi 29, 2011 23:50

błono- nie zakręciłem się wcale.
Muzycznie i sprawnością systemu BADA niema sobie równych, a więc S533 jest o niebo lepszy pod tym względem.
Gierki i internet to jedyne plusiki androida.
Kierowanie się tym jak telefon wygląda i że ma androida jest głupotą, tak jak osądzanie, że telefon z androidem jest super, bzdura. Trzeba zgłebić temat, poznać plusy i minusy telefonów i systemu na własnej skórze, a wtedy wydawać osądy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group