To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - zesputy telefon, czyja wina?

brazil84 - Wto Mar 22, 2011 18:21
Temat postu: zesputy telefon, czyja wina?
Witam.Mam telefon stacjonarny w Netii, pare dni temu linia została zerwana, przez jakiegos kierowcę tira,dziś widziałem ze przyjechali technicy i naprawili linie, ale moj telefon nadal jest głuchy.Zadzwoniłem na infolinie Netii, zgłosiłem awarie, powiedziano mi ze linia jest naprawiona i zeby sprawdzic aparat u sasiada bo może sie spalił przez przepięcie w sieci.Byłem u znajomego zeby podpiął mój telenon u siebie, i okazało sie ze dalej jest głuchy, więc pewnie zepsuł sie przez przepiecie na linii. Moje pytanie brzmi kto odpowiada za spalony aparat stacjonarny?? Netia bo u nich na lini było przepięcie i zepsól sie aparat, czy mam kupic znów nowy aparat?
ziomiwan - Wto Mar 22, 2011 19:28

Wydaje mi się, że wina leży po stronie Netii. Gdyż Ty nie zawiniłeś tu w niczym.
Proponowałbym wystąpić do nich z pismem reklamacyjnym w którym opiszesz swój problem i zażądasz zwrotu kosztu zakupu telefonu lub wymiany na nowy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group