To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung g-810

robert74 - Pon Mar 14, 2011 09:59
Temat postu: Samsung g-810
Witam.Od 2 miesięcy posiadam ww telefon i kilka razy zdarzyło się że przez noc cała bateria się rozładowała mimo że poprzedniego dnia ją ładowałem.Nie zdarza się to codziennie,pozatym bateria trzyma ok 4-5 dni.Co może być tego przyczyną ?
robert74 - Pon Mar 14, 2011 13:38

Czy wyłączenie 3G coś tu pomoże i jak to zrobić w tym telefonie? bo w instrukcji nic nie pisze na ten temat.
ziomiwan - Pon Mar 14, 2011 18:56

Nie jest napisane jeśli już.

Wyłączenie 3G wydłuży czas czuwania o kilka godzin, ale to nie jest przyczyna rozładowywania.
Nie możliwym jest, aby telefon w stanie czuwania rozładowywał się skoro w dzień wszystko jest w porządku.

Możesz spróbować reinstalacji symbiana, co powinno pomóc jeśli jednak rzeczywiście się rozładowuje, co da nam pewność, że nie jest to wina software, jeśli problem ustąpi to wszystko będzie jasne, czyli wina beznadziejnego nokiowego symbiana.

robert74 - Pon Mar 14, 2011 19:17

Z tego co czytałem w necie takie nocne rozładowywanie baterii jest dosyć częste , znalazłem kilkanaście takich przypadków ,dotyczyły głównie samsunga.Niestety z reinstalacją sam sobie nie poradzę.Dzięki Ziomiwan.
ziomiwan - Wto Mar 15, 2011 10:01

Poradzisz sobie przy pomocy wskazówki z PW ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group