To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Rysiki do telefonów z ekranami pojemnościowymi?

halohalo - Czw Lut 17, 2011 22:45
Temat postu: Rysiki do telefonów z ekranami pojemnościowymi?
Używał - używa ktoś z was takich?

Działa, sprawdza się takie "urządzenie" . Zależy mi na większej precyzji "trafienia" w przypadku niektórych aplikacji.

ziomiwan - Czw Lut 17, 2011 22:51

Nigdy w żadnym urządzeniu nie używałem dłużej niż kilka minut, zawsze gorzej mi się obsługiwało telefon rysikiem.

Precyzja trafienia w małe pierdółki na wyświetlaczy jest nieco większa.
A taki rysik można kupić od 2 do 80zł.

halohalo - Czw Lut 17, 2011 22:54

ale działa tak jak paluch ?
ziomiwan - Pią Lut 18, 2011 13:35

Tak, tak samo.
Ale czy naprawdę będzie Ci potrzebne? Jak sądzę kupisz lepszy telefon z pojemnościówką, a takie posiadają multitouch (choć i bez tego można) dzięki któremu w sekundę możesz powiększyć znacząco dany obraz/stronę internetową i bez problemu wycelować palcem, bez pomyłki.

halohalo - Pią Lut 18, 2011 15:32

wydaje mi się, że ciągi liczb, hasła, wypełnianie formularzy, zaznaczenia szybciej wypełnię - zaznaczę - odznaczę rysikiem
ziomiwan - Pią Lut 18, 2011 22:52

Całkiem możliwe, najlepiej przetestować samemu, cena rysika jest bardzo niska więc nawet jak się nie sprawdzi to nie będzie to stratą pieniędzy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group