To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - Telefon bezprzewodowy w kamienicy

Anna S. - Pon Sty 31, 2011 13:16
Temat postu: Telefon bezprzewodowy w kamienicy
Witam.
Potrzebuję pomocy przy wyborze telefonu bezprzewodowego. Teoretycznie wystarczy zasięg 50 m, ale problem tkwi w budynku - to stara kamienica w centrum miasta, a ja muszę czasem zejść na podwórze z tyłu kamienicy i muszę mieć tam zasięg (nadajnik znajdowałby się na pierwszym piętrze). Bardzo zależy mi, żeby nie trafić na bubel, który straci zasięg po 2 metrach.

ziomiwan - Pon Sty 31, 2011 23:28

Skoro nie chcesz byle czego to polecam coś Samsunga, Philipsa i tym podobnych firm, masz pewność, że zasięg będzie przynajmniej na 50-100m nawet poza budynkiem.
buster - Śro Sie 17, 2011 17:39

Mogę Ci polecić taki bezprzewodowy telefon Siemens-AL280-DECT Sprawdza sie bardzo dobrze, nawet na dużych odległościach.
Kasia z HaloIP - Czw Paź 13, 2011 15:58

Polecam Ci bezprzewodowy telefon Siemens Gigaset A580 IP, ja z nim nawet windą jeżdżę i ma super zasięg.
Według producenta zasięg w budynku to 50 m a poza budynkiem 300m.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group