To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - "przelew sms" orange

Magdalena-Anna - Śro Sty 19, 2011 20:31
Temat postu: "przelew sms" orange
czytałam na stronie orange regulamin, niby wszystko rozumiem ale wole zapytać się dla pewności:) jeżeli wyślę osobie pieniądze która ma zablokowane połączenia wychodzące to jej na te pare dni odblokują po moim doładowaniu? czy muszą być jakieś konkretne taryfy preipaidowe? czy te pieniądze nigdzie "nie zginą", tzn. ja je wyśle a nie dotrą do odbiorcy?
ziomiwan - Pią Sty 21, 2011 22:17

Dotrzeć dotrą, ale czy przedłużają wartość konta? Nie wiem. Musisz doczytać w tym ich regulaminie, szczerze wątpię, aby przedłużały...
Magdalena-Anna - Sob Sty 22, 2011 10:44

wysłałam ten przelew w czwartek, problem jest taki że znajomy ma wyłączony telefon. nie mogę się z nim skontaktować i też nie wiem kiedy włączy ten telefon. mam nadzieję że pieniądze nie przepadną... miał ktoś podobną sytuację??
ziomiwan - Nie Sty 23, 2011 15:30

Dlaczego niby miałyby przepaść, bo nie rozumiem?
Skoro dobrze wykonałaś operację to pieniądze znajdują się na koncie.
Jednak jeśli nie przedłuży ważności konta to nie skorzysta z nich i po okresie x czasu znikną jak i wszystkie inne które posiadał, gdyż numer musi być aktywny.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group