To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki telefon dla 15nastolatka?

Pullczi - Nie Sty 09, 2011 20:43
Temat postu: Jaki telefon dla 15nastolatka?
Witam!


Muszę sobie sprawić nowy telefon, ponieważ mój obecny nie nadaje się już do użytku. Wszystko byłoby proste i jasne gdyby nie to, że mam ogromne paluchy. Przez co z wielu telefonów muszę zrezygnować, ale jednocześnie nie chce mieć telefonu dla seniora, tylko ze względu na wielkie klawisze. Wymagam od telefonu aby miał w miarę duże klawisze, bluetooth, wygodną klawiaturę, wytrzymałą baterię, slot na karty najlepiej MicroSD.Chciałbym też duży i wyraźny wyświetlacz. Najbardziej pasowałby mi jakiś Sony Ericsson lub Nokia, ale na inne marki też jestem otwarty. Nie chciałbym jednak, żeby to była np. Emporia talk premium. Na ten telefon jestem w stanie przeznaczyć do 450zł. I nie chciałbym żadnych używanych telefonów. Najlepiej ze sklepu, nie chcę sie bawić w żadne Allegro i etc. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie.

Pozdrawiam
Pullczi

ziomiwan - Nie Sty 09, 2011 21:51

Jeśli nie z allegro to nie wiem co mogę Ci poradzić, ceny w sklepach są ogromne w porównaniu do allegro i za tą cenę nie dostaniesz nic ciekawego.

Najlepiej byłoby gdybyś znalazł kilka odpowiadających Ci telefonów pod względem wielkości przycisków, a my pomogli byśmy wybrać najlepszy z nich. Bo nie wiemy jak duże muszą być przyciski.

Pullczi - Nie Sty 09, 2011 22:03

Minimum jak w Nokii 3510i

Ok, ew. może być na allegro.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group