To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do 1000-1300

iknow - Wto Sty 04, 2011 18:18
Temat postu: Telefon do 1000-1300
Witam, poszukuje telefonu przede wszystkim do internetu yt, jakieś gierki na stronach itp. multitouch ofc. 3g żeby miał(ale chyba maja te nowe;d)
dalej wifi to wiadomo, te podstawowe pierdoły, zęby był również do filmów good, muzyki tez ale bez przesady ofc;d no żeby pisanie sms było w miarę łatwe;p żeby nie był bardzo mały wyświetlacz, no i qwerty chyba tak to sie nazywa;d
Mozna podać również telefony droższe niż cenę podałem.No i bateria w miarę.
myślałem o htc hd2 kumpel ma ale bateria tam jest słaba z lekka..codziennie musi lądować.
myślałem również o samsung wave ale czy Bada jest dobry? czy lepiej coś z androidem duża różnica jest?. pozdrawiam;d

ziomiwan - Wto Sty 04, 2011 19:05

Samsung Galaxy S lub Samsung Wave S8500, a co do BADA OS i porównania obu telefonów to niedawno wszystko pisaliśmy..
Wystarczyło poczytać temat w miejscu gdzie zakładałeś własny

http://forum.halohalo.pl/viewtopic.php?t=3790

Artfriel - Śro Sty 05, 2011 15:11

Jeśli codziennie będziesz używać telefonu do takich celów co wymieniłeś to i w innych telefonach bateria Ci dłużej nie potrzyma. Posiadam Samsunga Galaxy S, gdy wykonuję kilka telefonów/piszę kilka smsów dziennie to telefon ładuję raz na parę dni, natomiast jeśli siedzę w internecie, gram w gry, dostanę dużo maili to telefon ładuję codziennie - raz na dwa dni. Wszystko jest kwestią użytkowania telefonu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group