To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Smartfon do 900 zł !!!

Ranzor - Pią Gru 24, 2010 13:47

czyli w końcu który jest najlepszy z tych telefonów Htc Desire, SE X10, Samsung Wave s8500 czy Motorola Milestone ???
vienio89 - Pią Gru 24, 2010 14:18

Ja bym się kierował tak: HTC, SE nie biorę pod uwagę. MM i Wave - gust, z oby dwu będziesz zadowolony

ah i mały offtop: Motka jedyne w czym ustępuje HTC to gorsza jakość kolorów na wyświetlaczu. Ale to jest i tak jakby porównać Ferrari z Porsche. No niby te ferrari lepsze ale przecież porsche to też zajebisty zakup :) A tak poza to HTC w tyle za MM :P

darkgee - Pią Gru 24, 2010 15:53

vienio89, ale MM oferuje większą moc niż Desire, a jest tańsza. W dodatku wykonanie jest lepsze.
Ranzor - Pią Gru 24, 2010 16:44

to powiedzcie mi czemu wy tutaj mówicie że MM jest najlepsza, a w testach, recenzjach wypada najgorzej ???
vienio89 - Sob Gru 25, 2010 00:12

darkgee, napisałem przecież że jedyne w czym MM ustępuje to ten wyświetlacz. Czyli logiczne jest to że cała reszta jest w niej lepsza ;)

Ranzor, pokaż mi te testy :D

ziomiwan - Sob Gru 25, 2010 00:49

Ranzor- testy testami, ale użytkowanie na co dzień to co innego.
Nigdy nie kieruje się testami przy wyborze telefonu, ani nawet ich nie oglądam, bo są o kant d***y rozbić, zawsze są robione tak aby firma która sponsoruje dany test (bądź cwaniak który robi test i posiada dany telefon) ustawia wszystko tak, że właśnie ten model ma być naj.

MM jest według mnie najlepszym telefonem jaki możesz wziąć, miałem każdy telefon z wyżej wymienionych i MM najbardziej przypadł mi do gustu, a do tego jest szybki.
Ale jak uważasz, wybór należy do Ciebie, możesz kierować się przekrętami z recenzji, ale możesz też kierować się tym co Ci doradzamy, a chyba nie było jeszcze u nas na forum nikogo kto byłby niezadowolony z doradzonego przez nas telefonu ;) .

darkgee - Sob Gru 25, 2010 10:39

Kod:
http://smartmobile.pl/recenzja-test-motorola-milestone

Tutaj masz recenzję MM, w której wymienione są wszystkie wady i zalety. Nie sugeruj się tylko słowami niezadowolenia autora nt. oprogramowania, bo zostało to już wszystko naprawione.

vienio89 - Sob Gru 25, 2010 11:03

Chciałem tylko dodać że "słaba bateria" w MM to mit. Początki owszem, nie są zadowalające, ale po paru miesiącach użytkowania bateria łapie rytm i 3 dni spokojnie trzyma nawet przy oglądaniu filmików czy słuchaniu muzyczki. Facet kurde bierz MM bądź Wave i tyle z problemu! :D
Ranzor - Sob Gru 25, 2010 12:40

no chyba mnie przekonaliście :D dzięki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group